Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů 2009
- kategorie mužů a žen

Článek vydán 17. 01. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 3997

Níže najdete žebříček oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky za jarní soutěžní sezónu roku 2009 (kategorie mužů a žen).


Mistrovství Moravy a Slezska (muži, ženy)

p. oddíl body
1. MD-Posilovna Brno 31
2. Big1fitness Brno 31
3. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 22
4. Queen Club Třinec 22
5. Bodyland Ostrava 21
6. Profi Fitness Jurys Č. Těšín 18
7. Fitness Factory Jihlava 17
8. O.K. ASK Blansko 16
9. Power - Gym Krnov 16
10. TJ Sokol České Budějovice 13
11. AV Sport Zlín 12
12. Fit Centrum Morava 12
13. Fitcentrum Dragon Ostrava 11
14. FC Karo Slavia Havířov 9
15. Wellness 2000 Vyškov 9
16. SKK Přerov - Předmostí 9
17. TJ Spartak Třebíč 9
18. Fitness Gym Vrábel Olomouc 9
19. OK TJ Nový Jičín 9
20. Fitpeople Jihlava 9
21. TJ Kovona Karviná 9
22. SK Quatro Fitness 9
23. TJ Sokol Šumperk 7
24. SK Přerov 6
25. SK Arnold Club Otrokovice 6
26. SK Hsport Brno 5
27. Remi Sport Prostějov 5
28. Fitness 3000 Brno 5
29. SK Morava Kroměříž 4
30. TJ TŽ Třinec 4

Mistrovství Čech (muži, ženy)

p. oddíl body
1. Fit Klub Ludvík Praha 53
2. "Tom ""S"" Gym Děčín" 21
3. FC Aura Plzeň 20
4. O.K. Universál Gym Ústí n. Labem 20
5. Body Fit Club Hr. Králové 16
6. SKK Hrádek nad Nisou 16
7. Profi Fitness Eva Vyškov 16
8. Posilovna SA Jičín 16
9. TJ Slavoj Litoměřice 15
10. FitStudio Modrá Sekce Lužiny 13
11. M-Klub Roudnice nad Labem 12
12. Fitness Aminostar Praha 12
13. Hit Fitness Flora 12
14. TJ Sandow Mariánské Lázně 11
15. Fitcentrum u Pešků Liberec 11
16. FC SKP Ústí nad Labem 10
17. BBC Fitness Praha 9
18. Akademie Ronnie.cz 9
19. S. K. Maximus 9
20. Rami Sport Fitness 9
21. Fitness Station Praha 9
22. Fitnesscentrum Dobříš 7
23. Sportcentrum Cheb 6
24. FC Mega Pro a Profi Wellness 6
25. City Fitness Centrum Hořice 6
26. Fit Ex Team Doksy 6
27. Fit Galery Praha 6
28. Extrifit Gym Rumburk 5
29. TJ Slavoj Děčín 5
30. TJ Turnov 5
31. Fitness Sport Club Kadaň 4
32. Spyn-a-gym Štětí 4
33. Bizon Underground Gym 4
34. Gladiators Ústí nad Labem 3

Mistrovství ČR (muži, ženy)

p. oddíl body
1. MD-Posilovna Brno 51
2. Fit Klub Ludvík Praha 34
3. Queen Club Třinec 32
4. Big1fitness Brno 31
5. Profi Fitness Eva Vyškov 25
6. Wellness 2000 Vyškov 25
7. Profi Fitness Jurys Č. Těšín 22
8. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 21
9. FC Karo Slavia Havířov 20
10. FC Aura Plzeň 18
11. O.K. Universál Gym Ústí n. Labem 18
12. "Tom ""S"" Gym Děčín" 16
13. Posilovna SA Jičín 16
14. TJ Slavoj Litoměřice 16
15. Akademie Ronnie.cz 16
16. Spyn-a-gym Štětí 16
17. SKK Přerov - Předmostí 16
18. TJ Spartak Třebíč 16
19. Sport centrum Č. Budějovice 16
20. Body Fit Club Hr. Králové 15
21. Fitness Factory Jihlava 15
22. M-Klub Roudnice nad Labem 12
23. TJ Sandow Mariánské Lázně 12
24. FC SKP Ústí nad Labem 12
25. S. K. Maximus 12
26. Power - Gym Krnov 12
27. OK TJ Nový Jičín 12
28. SKK Hrádek nad Nisou 9
29. BBC Fitness Praha 9
30. Rami Sport Fitness 9
31. FC Mega Pro a Profi Wellness 9
32. Fitpeople Jihlava 8
33. Fitness Aminostar Praha 7
34. Fitness Sport Club Kadaň 7
35. Fitness Gym Vrábel Olomouc 7
36. SK Přerov 7
37. SK Arnold Club Otrokovice 7
38. FitStudio Modrá Sekce Lužiny 6
39. Sportcentrum Cheb 6
40. AV Sport Zlín 6
41. Fit Centrum Morava 6
42. SK Hsport Brno 6
43. Remi Sport Prostějov 6
44. Fitness Station Praha 5
45. City Fitness Centrum Hořice 5
46. TJ Kovona Karviná 5
47. Fitcentrum u Pešků Liberec 4
48. Fit Ex Team Doksy 4
49. Fit Galery Praha 4
50. Gladiators Ústí nad Labem 4
51. O.K. ASK Blansko 3
52. TJ Sokol Šumperk 3
53. Sport Club Most 3
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty