Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seznam přihlášených závodníků
na Grand Prix PEPA Opava 2009

Článek vydán 22. 10. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 3196

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ZÁVODNÍKŮ NA GRAND PRIX PEPA OPAVA 2009

kategorie Bodyfitness bude rozdělena na 2 kategorie podle výšek, z nichž budou 4 závodnice postupovat do Superfinále.

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Tomasz Babiniak (Polsko)
• 2. Mariusz Balazinski (Polsko)
• 3. Miroslav Hanák (SK Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 4. David Plachý (Imperial Karlovy Vary)
• 5. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 6. Rudolf Pinkas (Fit-centrum U Pešků Liberec)
• 7. Fredrik Spang (Švédsko)
• 8. Robert Horvat (Chorvatsko)
• 9. Danijel Miklečić (Chorvatsko)
• 10. Milan Řehák (Bizon Underground Gym Hradec Králové)
• 11. Branko Tumara (Rakousko)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Martin Rezek (Stan´s gym Kladno)
• 2. Roderikas Kuodis (Litva)
• 3. Adrian Huizar Austria (Mexico)
• 4. Dušan Kraus (Big1Fitness Brno)
• 5. Ivan Horáček (City Fitness Centrum Hořice)
• 6. Petr Hamerník (Akademie Ronnie.cz Praha)
• 7. Hilary Nambwaya (Švédsko)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Lars Olsting (Švédsko)
• 2. Vitaly Alexandrov (Lotyšsko)
• 3. Arvidas Mickus (Litva)
• 4. Radek Čejka (Universal Gym Ústí nad Labem)
• 5. Danjus Barzinskas (Litva)
• 6. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 7. Tomáš Mach (Profi wellness a Mega Pro Kladno)
• 8. Bartosz Guran (Polsko)
• 9. Andrzej Kolodziejczik (Polsko)
• 10. Lukáš Osladil (Kentoya fitness Praha)
• 11. Zdeněk Flachs (Fit-centrum U Pešků Liberec)

klasická kulturistika

• 1. Adam Švehla (T.J.Zbrojovka Vsetín)
• 2. Michal Sitter (Remi Sport Prostějov)
• 3. Michal Krajewski (Polsko)
• 4. Filip Doliška (FC Karo Slavia Havířov)
• 5. Marcin Lopucki (Polsko)
• 6. Vít Kotas (Fitness Gym Vrábel Olomouc)
• 7. Lukáš Špaček (FC Karo Slavia Havířov)
• 8. Martin Hanzel (Švédsko)
• 9. Marion Weisz (Rakousko)
• 10. Mark Pocak (Rakousko)
• 11. Branko Tumara (Rakousko)

bodyfitness ženy

• 1. jana Kolbaská (Veterinary bodybuilding košice - Slovensko)
• 2. Petra Urbánková (MD Posilovna Brno)
• 3. Jenny Olsson (Švédsko)
• 4. Rosie Anderberg (Švédsko)
• 5. Renata Jablonska (Polsko)
• 6. Janka Pálešová, Mgr. (SP Styling Valča)
• 7. Patrycja Kozyra (Polsko)
• 8. Michaela Šrotířová (Big1Fitness Brno)
• 9. Sandra Jurkite (Litva)
• 10. Alicja Klarkowska (Polsko)
• 11. Jurgita Tautkevichute (Litva)
• 12. Veronika Hlavatá (SP Styling Valča, SR)
• 13. Renata Martsunkute (Litva)
• 14. Stanislava Simíčková (Profi fitness Jurys Český Těšín)
• 15. Ivana Kovářová (T.J.Zbrojovka Vsetín)
• 16. Zdena Gottvaldová (Big1Fitness Brno)
• 17. Anna Szczotka (Polsko)
• 18. Lenka Mužíková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 19. Zrinka Fišer (Chorvatsko)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty