Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2010
- výsledky a fotogalerie

Článek vydán 02. 05. 2010 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 6862

Níže najdete kompletní výsledky Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice a bodyfitness pro rok 2010, které se konalo v sobotu 1. května 2010 v Orlové.


Bodyfitness ženy do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 1 Kamila Přívarová Fitcentrum Dragon Ostrava 1973 160 5 5 4 14
2. 48 Ivana Kovářová TJ Zbrojovka Vsetín 1978 157 5 4 5 14
3. 2 Michaela Kopperová SK Best Fitness Žďár n. Sáz. 1984 156 12 10 11 33
4. 60 Kateřina Měřínská Big 1 Fitness Brno 1978 158 12 12 11 35
5. 24 Olga Gajdošová Fitness Factory Jihlava 1987 158 15 15 15 45
6. 11 Stanislava Šimíčková Profifitness Jarys Č. Těšín 1966 159 13 18 18 53
7. 3 Růžena Ruzsová Profifitness Jarys Č. Těšín 1987 156 21 21 21 63

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.


Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 4 Jana Bendová Big One Fitness Brno 1962 163 3 3 4 10
2. 54 Petra Urbánková MD Posilovna Brno 1982 164 6 6 5 17
3. 9 Renata Mrňková Renata Mrňková 1970 163 9 11 11 31
4. 8 Maryla Kubiena Profifitness Jarys Č. Tešín 1970 161 12 10 10 32


Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 26 Michaela Šrotířová Big 1 Fitness Brno 1987 168 3 3 3 9
2. 50 Martina Žůrková TJ Sokol Šumperk 1987 167 6 6 6 18
3. 22 Monika Šíblová TJ Tesla Brno 1987 168 10 11 9 30
4. 15 Marie Hudečková SK SPrávní chlapi Hlučín 1993 166 10 10 11 31


Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 1 Kamila Přívarová Fitcentrum Dragon Ostrava 1973 160


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 38 Pavel Hochman Big 1 Fitness Brno 1984 179 84,0 3 6 3 9
2. 52 Roman Hudeczek Body Land Ostrava 1984 177 79,3 6 12 6 18
3. 35 Martin Smolen FC Karo Slavia Havířov 1978 173 74,4 9 18 9 27
4. 29 Tomáš Čvirik FC Karo Slavia Havířov 1978 179 72,3 12 24 12 36

Pro kategorie kulturistiky (i klasické) je ve sloupci "celk." součet bodů za 2. kolo (po vynásobení dvěma) a za 3. kolo.
Označení kol: 1. k. - porovnávání svalového rozvoje, 2. k. - finálové porovnávání svalového rozvoje, 3. k. - volná sestava


Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 16 Petr Rösner TJ Zbrojovka Vsetín 1982 188 94,5 3 6 3 9
2. 42 Michal Vodák ASK Blansko 1985 192 95,2 6 12 6 18
3. 17 Miroslav Špaček FC Karo Slávia Havířov 1985 183 75,5 9 18 8 26


Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 19 Petr Havlík TJ Sokol Mor. Třebová 1968 67,2 3 6 3 9
2. 44 Jiří Baran SK Best Fitness Žďár n. Sáz. 1982 65,4 6 12 6 18
3. 55 Rostislav Švan FS JOMI Bolatice 1984 63,0 9 18 9 27
4. 37 Jan Čibík Ruten club Třinec 1968 67,0 12 24 12 36
5. 33 Martin Loubal Remi Sport Prostějov 1984 56,9 15 30 15 45
6. 31 Filip Doliška FC Karo Slavia Havířov 1993 66,9 18 36 18 54


Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 14 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 73,8 3 6 6 12
2. 20 Michal Němeček Tesla Brno 1982 68,0 6 12 9 21
3. 57 Arsen Kizochian Big 1 fitness Brno 1974 72,5 9 18 3 21


Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 32 David Stanečka SK Přerov 1985 75,9 3 6 4 10
2. 27 Lukáš Bečička SK Přerov 1985 78,5 6 12 5 17


Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 49 Petr Kovář TJ Sokol Šumperk 1979 86,0 3 6 3 9
2. 6 Martin Louda SK Radoch Poruba 1970 86,9 6 12 6 18
3. 34 Elemír Zaviatič Fit Centrum Orlová 1986 88,1 9 18 10 28
4. 13 Michal Kafka Fitness Novák Třebíč 1979 83,8 12 24 12 36
5. 15 Vít Kotas Fitness Vrábel 1974 86,8 15 30 15 45
6. 7 Patrik Čecháček SK Správní chlapi Hlučín 1987 88,9 18 36 18 54
7. 23 Ladislav Škoda Tesla Brno 1980 83,5 21 - - -


Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 59 Aleš Réman TJ Spartak Třebíč 1973 90,3 3 6 3 9
2. 18 Radomír Přívara Fitcentrum Dragon Ostrava 1978 92,2 6 12 7 19
3. 36 Martin Polák SK Quatro Ostrava 1983 99,9 9 18 8 26
4. 10 Rudolf Wolný TJ TŽ Třinec 1973 90,3 12 24 12 36


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 49 Petr Kovář TJ Sokol Šumperk 1979 86,0


Foto: Jaroslav Trnka, Ronnie.cz

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty