Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kdo se nominoval na mistrovství ČR
mužů a žen v Jihlavě?

Článek vydán 03. 05. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 3097

Níže najdete seznam všech závodníků, kteří se nominovali na Mistrovství České republiky mužů, žen a párů v kulturistice, fitness a bodyfitness 2010 (nejedná se o startovní listinu, ta bude zveřejněna až v příštích dnech - až podle skutečného stavu došlých přihlášek na www.skfcr.cz/prihlasky).

Kulturistika do 67,5 kg

Tomáš Lukáč – 1. místo MČR 2009 + 1. místo mistrovství Čech 2010
Petr Havlík – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Jiří Baran – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Rostislav Švan – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Jan Čibík – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Martin Loubal – 5. místo mistrovství Moravy 2010
Filip Doliška – 6. místo mistrovství Moravy 2010
Manfréd Jakl – 2. místo mistrovství Čech 2010
David Varga – 3. místo mistrovství Čech 2010

Kulturistika do 75 kg

Petr Fink – 1. místo MČR 2009
Josef Hrubý – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Michal Němeček – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Arsen Kizochjan – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Petr Fink – 1. místo mistrovství Čech 2010
Tomáš Růža – 2. místo mistrovství Čech 2010
František Filip – 3. místo mistrovství Čech 2010
Martin Adam – 4. místo mistrovství Čech 2010
Vladimír Štěpánek – 5. místo mistrovství Čech 2010

Kulturistika do 82,5 kg

Jozef Furin – 1. místo MČR 2009
David Stanečka – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Lukáš Bečička – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Filip Grznár – 1. místo mistrovství Čech 2010
Michal Jedlička – 2. místo mistrovství Čech 2010
Josef Kadeřábek – 3. místo mistrovství Čech 2010
Michal Trykar – 4. místo mistrovství Čech 2010
Milan Bodlák – 5. místo mistrovství Čech 2010
Michal Kičák – 6. místo mistrovství Čech 2010

Kulturistika do 90 kg

Miloš Salaba – 1. místo MČR 2009
Petr Kovář – 1. místo mistrovství Moravy 2010 + absolutní vítěz
Martin Louda – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Elemír Zaviatič – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Michal Kafka – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Vít Kotas – 5. místo mistrovství Moravy 2010
Patrik Čecháček – 6. místo mistrovství Moravy 2010
Zdeněk Červený – 1. místo mistrovství Čech 2010
Michael Dvořák – 2. místo mistrovství Čech 2010
Josef Mašín – 3. místo mistrovství Čech 2010
Rudolf Pinkas – 4. místo mistrovství Čech 2010
Jiří Vacek – 5. místo mistrovství Čech 2010
Vladimír Dostál – 6. místo mistrovství Čech 2010

Kulturistika nad 90 kg

Aleš Réman – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Radomír Přívara – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Martin Polák – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Rudolf Wolný – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Tomáš Mach – 1. místo mistrovství Čech 2010 + absolutní vítěz
Pavel Bretšnajdr – 2. místo mistrovství Čech 2010
Martin Herz – 3. místo mistrovství Čech 2010

Klasická kulturistika do 180 cm

Rudolf Polcar – 1. místo MČR 2009 Pavel Hochman – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Roman Hudeczek – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Martin Smolen – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Tomáš Čvirik – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Michal Křivánek – 1. místo mistrovství Čech 2010
Jiří Vilímek – 2. místo mistrovství Čech 2010
Ladislav Janovský – 3. místo mistrovství Čech 2010
Luděk Jiráček – 4. místo mistrovství Čech 2010

Klasická kulturistika nad 180 cm

Jiří Wágner – 1. místo MČR 2009
Petr Rösner – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Michal Vodák – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Miroslav Špaček – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Jiří Lasík – 1. místo mistrovství Čech 2010
Petr Baňař – 2. místo mistrovství Čech 2010
Miloš Hoffmann – 3. místo mistrovství Čech 2010
Aleš Hoffmann – 4. místo mistrovství Čech 2010
Filip Pospíšil – 5. místo mistrovství Čech 2010
David Werner – 6. místo mistrovství Čech 2010

Bodyfitness ženy do 160 cm

Nikol Kešelová – 1. místo MČR 2009 – přímý postup
Kamila Přívarová – 1. místo mistrovství Moravy 2010 + absolutní vítězka
Ivana Kovářová – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Michaela Kopperová – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Kateřina Měřínská – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Olga Gajdošová – 5. místo mistrovství Moravy 2010
Stanislava Šimíčková – 6. místo mistrovství Moravy 2010

Bodyfitness ženy do 164 cm

Sára Sluková – 1. místo MČR 2009 – přímý postup
Jana Boudová – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Petra Urbánková – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Renata Mraková – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Maryla Kubiena – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Petra Mazačová – 1. místo mistrovství Čech 2010 *)
Renáta Richterová – 2. místo mistrovství Čech 2010
Pavlína Tejklová – 3. místo mistrovství Čech 2010
Dagmar Sadílková – 4. místo mistrovství Čech 2010
Milena Koudelková – 5. místo mistrovství Čech 2010
Michaela Duchová – 6. místo mistrovství Čech 2010

*) závodnici byla nominace zrušena z důvodu porušení pravidel IFBB, případ bude řešen DK SKFČR

Bodyfitness ženy nad 164 cm

Renáta Ticháčková – 1. místo MČR 2009 + absolutní vítězka
Michaela Šrotířová – 1. místo mistrovství Moravy 2010
Martina Žůrková – 2. místo mistrovství Moravy 2010
Monika Šídlová – 3. místo mistrovství Moravy 2010
Marie Hudečková – 4. místo mistrovství Moravy 2010
Jolana Václavíková – 1. místo mistrovství Čech 2010 + absolutní vítězka
Libuše Pragerová – 2. místo mistrovství Čech 2010
Monika Žeravová – 3. místo mistrovství Čech 2010
Gabriela Petrovajová – 4. místo mistrovství Čech 2010
Jana Hartmanová – 5. místo mistrovství Čech 2010
Radana Čechová – 6. místo mistrovství Čech 2010

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty