Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen a párů
- výsledky a fotografie

Článek vydán 11. 05. 2010 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 8103

Níže najdete kompletní výsledky a finálové fotografie z Mistrovství České republiky v kulturistice, fitness a bodyfitness mužů, žen a párů, které se 8. a 9. 5. 2010 v Jihlavě.


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 11 Michal Křivánek Akademie Ronnie.cz Praha 1978 180 83,7 4 8 3 11
2. 45 Roman Hudeczek Bodyland Ostrava 1984 178 80,7 5 10 6 16
3. 29 Luděk Jiráček FC Pohoda Benešov 1978 180 78,8 9 18 9 27
4. 7 Martin Smolen FC Karo Slavia Havířov 1978 172 75,9 12 24 12 36
5. 22 Ladislav Janovský Fitnesscentrum Dobříš 1984 176 73,7 15 30 15 45

Pro kategorie kulturistiky (i klasické) je ve sloupci "celk." součet bodů za 2. kolo (po vynásobení dvěma) a za 3. kolo.
Označení kol: 1. k. - porovnávání svalového rozvoje, 2. k. - finálové porovnávání svalového rozvoje, 3. k. - volná sestava


Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 98 Pavel Hochmann Big 1 fitness Brno 1984 181 87,5 6 6 5 11
2. 60 Jiří Lasík SK PEPA Opava 1979 187 94,2 3 12 4 16
3. 50 Petr Baňař M Club Roudnice n. L. 1974 187 87,0 10 20 9 29
4. 21 Per Rösner TJ Zbrojovka Vsetín 1982 187 94,4 12 22 15 37
5. 30 Miloš Hoffmann Fitness BBC Praha 1984 184 76,8 14 30 12 42


Fitness muži

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 81 Miroslav Molek TJ Sokol na Mělníce 1985 167 67,9 6 4 6 16
2. 37 Tomáš Čvirík FC Karo Slavia Havířov 1991 178 71,1 4 9 6 19
3. 88 Lukáš Siwek Fitness Gym Vrábel Olomouc 1985 171 67,8 8 9 6 23
4. 1 Lukáš Špaček FC Karo Slavia Havířov 1988 177 74,6 12 9 12 33

 


Kulturistika ženy

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 57 Romana Renzová TJ Kovona Karviná 1977 60,3 3 6 4 10
2. 94 Jana Bendová Big 1 fitness Brno 1962 60,4 6 12 5 17
3. 43 Kateřina Měřínská Big 1 fitness Brno 1978 57,5 9 18 9 27

 


Kulturistika ženy masters

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 94 Jana Bendová Big. 1 fitness Brno 1962 60,4 3 6 4 10
2. 24 Monika Novotná SKP Hvězda K. Vary 1974 57,1 6 12 5 17

 


Bodyfitness ženy do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Ivana Kovářová TJ Zbrojovka Vsetín 1978 157 5 3 4 12
2. 38 Michaela Kopperová SK Best Fitness Žďár n. S. 1984 155 7 6 5 18
3. 2 Olga Gajdošová Fitness Factory Jihlava 1987 159 10 9 9 28
4. 82 Stanislava Šimíčková Profifitness Jury Č. Těšín 1966 159 9 12 12 33

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

 


Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 83 Petra Urbánková MD Posilovna Brno 1982 162 4 4 5 13
2. 8 Renata Richterová Fitness Duna Děčín 1971 161 6 5 5 16
3. 75 Sára Sluková MD Posilovna Brno 1981 162 11 11 11 33
4. 65 Pavlína Tejklová TJ Lanškroun 1986 161 11 13 12 36
5. 51 Dagmar Sadílková FSC Kadaň 1972 162 14 15 14 43
6. 86 Maryla Kubiena Profifitness Jury Č. Těšín 1973 163 16 14 16 46
7. 72 Renata Mrňková Wellness 2000 Vyškov 1970 161 19 21 - -
8. 79 Milena Koudelková Fitness Aminostar Praha 1974 162 24 23 - -


Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 69 Michaela Šrotířová Big 1 fitness Brno 1978 168 4 4 4 12
2. 6 Jolana Václavíková Profifitness Eva Plzeň 1972 168 5 5 5 15
3. 84 Monika Žeravová Akademie Ronnie.cz Praha 1978 167 9 9 9 27
4. 85 Jana Hartmanová Fit Klub Ludvík Praha 1983 167 17 13 14 44
5. 27 Monika Šíblová TJ Tesla Brno 1987 169 13 16 16 45
7. 63 Martina Žůrková TJ Sokol Šumperk 1974 167 21 21 - -
8. 10 Radana Čechová Mega Fitness Praha 1988 167 24 24 - -
dq. 80 Gabriela Petrovajová Aminostar Fitness Praha 1984 178 16 15 15 dq.

 


Bodyfitness ženy masters

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 6 Jolana Václavíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 168 4 4 4 12
2. 8 Renata Richterová Fitness Dyna Děčín 1971 161 9 7 6 22
3. 86 Maryla Kubiena Profifitness Jury Č. Těšín 1973 163 5 14 15 34
4. 94 Jana Bendová Big 1 fitness Brno 1962 163 21 7 7 35
5. 51 Dagmar Sadílková FSC Kadaň 1972 162 14 13 12 39
6. 72 Renata Mrňková Wellness 2000 Vyškov 1970 161 17 18 - -
7. 82 Stanislava Šimíčková Profifitness Jury Č. Těšín 1966 159 14 24 - -
8. 79 Milena Koudelková Fitness Aminostar Praha 1974 162 24 20 - -

 


Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 69 Michaela Šrotířová Big 1 fitness Brno 1978 168

 


Kulturistika páry

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 98 Kateřina Měřínská
Pavel Hochmann
Big 1 fitness Brno 1978
1984
57,5
87,5

 


Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 93 Tomáš Lukáč Spy-A-Gym Štětí 1978 66,2 4 8 3 11
2. 13 Petr Havlík TJ Sokol Mor. Třebová 1968 67,2 6 12 6 18
3. 36 Jiří Baran SK Best Fitness Žďár n. S. 1982 65,9 7 18 9 27
4. 54 Michal Němeček TJ Tesla Brno 1982 67,3 12 24 12 36
5. 9 Jan Čibík Queen Club Třinec 1968 66,6 15 30 16 46
6. 12 Rostislav Švan Fitness studio Jumi Bolatice 1984 61,6 18 36 17 53
7. 40 Martin Loubal Remi Sport Prostějov 984 56,3 21 - - -


Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 74 Petr Fink Fit klub Ludvík Praha 1980 70,2 4 10 5 15
2. 71 Arsen Kizorchjan Big 1 fitness Brno 1974 69,4 8 14 6 20
3. 70 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 73,3 6 12 9 21
4. 44 Tomáš Růža Akademie Ronnie.cz Praha 1982 70,6 12 24 11 35
5. 35 František Filip Body Fit Club Hr. Králové 1973 73,2 17 32 15 47
6. 3 Martin Adam SKP Hvězda K. Vary 1975 74,5 16 34 18 52
7. 49 Vladimír Štěpánek Fitness Studio TP Chotěboř 1949 72,1 21 - - -

 


Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 42 Michal Jedlička SC Kaze Telč 1985 76,9 5 8 4 12
2. 16 Josef Mašín Extrifit Gym Rumburk 1970 81,4 4 10 6 16
3. 89 Michal Trykar FC Aura Plzeň 1974 82,3 18 22 13 35
4. 58 Michal Kafka Fitness Novák Třebíč 1979 81,7 12 26 10 36
5. 90 Josef Kadeřábek Rami Sport Fitness Nymburk 1987 79,9 9 24 14 38
6. 32 Lukáš Bečička SK Přerov 1985 79,3 16 34 15 49
7. 31 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 77,4 20 - - -


Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 61 Aleš Réman TJ Spartak Třebíč 1973 88,5 4 6 3 9
2. 77 Zdeněk Červený Fitnesscentrum Dobříš 1980 85,0 12 12 7 19
3. 56 Martin Louda SK Radoch Ostrava 1970 88,8 9 18 8 26
4. 48 Vít Kotas Fitnessgym Vrábel Olomouc 1974 85,2 15 24 12 36
5. 52 Petr Kovář TJ Sokol Šumperk 1979 87,9 5 - - -
6. 91 Rudolf Pinkas Fitness U Pešků Liberec 1976 88,2 21 - - -
7. 53 Michael Dvořák Extrifit Rumburk 1987 87,0 24 - - -
-. 76 Jiří Vacek SK Maximus Praha 1987 85,5 17 - - -

 


Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 26 Pavel Bretšnajdr SK Morava Kroměříž 1978 97,1 3 6 3 9
2. 41 Tomáš Mach Profi Wellness Kladno 1982 98,5 6 12 6 18

 


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 26 Pavel Bretšnajdr SK Morava Kroměříž 1978 97,1

 


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty