Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Svaz kulturistiky a fitness ČR

International Federation of Bodybuilding and Fitness

Toplist

Svaz kulturistiky a fitness ČR o.s.

Nominace rozhodčích
pro podzimní soutěže 2010

Článek vydán 05. 09. 2010 - Rozhodčí - zhlédnutí: 3619

Níže najdete předběžnou nominaci rozhodčích pro podzimní soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Nominace bude ještě postupně doplňována, ve výjimečných případech i upravována.


Grand Prix Fitness Vyškov

Hlavní rozhodčí: Irena Pokorná

Sekretář: Věra Částková

Hodnotící rozhodčí (1): Jiří Rohan

Hodnotící rozhodčí (2): Jiří Řehůřek

Hodnotící rozhodčí (3): Jana Paulátová

Hodnotící rozhodčí (4): Vlastimil Laška

Hodnotící rozhodčí (5): Lubomír Koumal

Delegát SKFČR: Tomáš Dluhoš


Grand Prix Čelákovice

Hlavní rozhodčí: Pavel Rašín

Sekretář: Ludmila Čížová

Hodnotící rozhodčí (1): Josef Pitra

Hodnotící rozhodčí (2): Petr Buňata

Hodnotící rozhodčí (3): Ondřej Holboj

Hodnotící rozhodčí (4): Simona Horáková

Hodnotící rozhodčí (5): Jiří Řehůřek

Delegát SKFČR: Lukáš Roubík


Grand Prix PEPA Opava

Hlavní rozhodčí: Jiří Prudil

Sekretář: Václav Pospíšil

Hodnotící rozhodčí (1): Jiří Rohan

Hodnotící rozhodčí (2): Vjačeslav Vinogradov

Hodnotící rozhodčí (3): Jan Kubík

Hodnotící rozhodčí (4): Martin Šembera

Hodnotící rozhodčí (5): Jaroslav Sukup

Delegát SKFČR: František Porteš


Pražský pohár

Hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov

Sekretář: Ludmila Čížová

Hodnotící rozhodčí (1): Simona Horáková

Hodnotící rozhodčí (2): Jan Kubík

Hodnotící rozhodčí (3): Anton Podškubka

Hodnotící rozhodčí (4): Zdeněk Šaman

Hodnotící rozhodčí (5): Robert Komiš

Delegát SKFČR: Ludmila Čížová


Xxtreme Grand Prix Ústí nad Labem

Hlavní rozhodčí: Radek Čejka

Sekretář: Ondřej Holboj

Hodnotící rozhodčí (1): Milan Ecler

Hodnotící rozhodčí (2): Josef Semrád

Hodnotící rozhodčí (3): Jaroslav Sukup

Hodnotící rozhodčí (4): Petr Buňata

Hodnotící rozhodčí (5): Vladimír Pajič

Delegát SKFČR: Martin Jebas


Grand Prix Jalex Krnov

Hlavní rozhodčí: Martin Louda

Sekretář: Jiří Prudil

Hodnotící rozhodčí (1): Václav Pospíšil

Hodnotící rozhodčí (2): Lubomír Koumal

Hodnotící rozhodčí (3): Jiří Řehůřek

Hodnotící rozhodčí (4): *)

Hodnotící rozhodčí (5): *)

Delegát SKFČR: Jiří Prudil


Grand Prix Brno

Hlavní rozhodčí: Pavel Rašín

Sekretář: Jiří Řehůřek

Hodnotící rozhodčí (1): Vladimír Pajič

Hodnotící rozhodčí (2): Irena Pokorná

Hodnotící rozhodčí (3): Robert Komiš

Hodnotící rozhodčí (4): *)

Hodnotící rozhodčí (5): *)

Delegát SKFČR: Jiří Prudil


Grand Prix Ostrava

Hlavní rozhodčí: Jiří Rohan

Sekretář: Václav Pospíšil

Hodnotící rozhodčí (1): Jiří Prudil

Hodnotící rozhodčí (2): Martin Šembera

Hodnotící rozhodčí (3): Ladislav Slezák

Hodnotící rozhodčí (4): Jan Kubík *)

Hodnotící rozhodčí (5): *)

Delegát SKFČR: Jiří Prudil


Grand Prix Ronnie.cz

Hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov

Sekretář: Jiří Prudil

Hodnotící rozhodčí (1): Lubomír Koumal

Hodnotící rozhodčí (2): Radek Čejka

Hodnotící rozhodčí (3): Petr Buňata

Hodnotící rozhodčí (4): Ludmila Čížová *)

Hodnotící rozhodčí (5): Pavel Provázek *)

Delegát SKFČR: František Porteš


*) Na soutěžích v kondiční kulturistice a bodyfitness nominuje SKFČR zpravidla 3 rozhodčí, zbývající dva navrhuje ředitel soutěže z řad osobností našeho sportu.

Partneři SKFČR

Český výrobce sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl
www.nutrend.cz
Vyhledávání

 
© 2016
[RSS]
Svaz kulturistiky a fitness ČR o.s.
  Kalendář soutěží 2016 Informace svazu Kontakty