Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

ME v kulturistice a klasické kulturistice mužů 2010 - výsledky

Článek vydán 20. 05. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 3883

Klasická kulturistika do 170 cm

p. jméno stát
1. Mahmut Irmak Turecko
2. Konstantin Paskalev Bulharsko
3. Rudolf Kopčok Slovensko
4. Teymur Aslanov Ázerbajdžán
5. Robert Horvat Chorvatsko
6. Petr Havlík Česká republika


Klasická kulturistika do 175 cm

p. jméno stát
1. Tomáš Tabačiar Slovensko
2. Andrej Varga Slovensko
3. Dawid Geler Irsko
4. Imre Vahi Estonsko
5. Slaven Petrovic Chorvatsko
6. Peter Hoppe Německo


Klasická kulturistika do 180 cm

p. jméno stát
1. Sergej Suslin Rusko
2. Michal Sitter Česká republika
3. Svetozar Milenkovic Srbsko
4. Lepomir Bakic Srbsko
5. Borislav Rayanov Bulharsko
6. Aris Hatzipanagis Kypr


Klasická kulturistika nad 180 cm

p. jméno stát
1. Drazen Vrbancic Chorvatsko
2. Taavi Koovit Estonsko
3. Gerard Faure Francie
4. Peter Bella Slovensko
5. Pawel Smolik Polsko
6. Andreas Grumeyer Rakousko


Absolutní vítěz - klasická kulturistika

p. jméno stát
1. Tomáš Tabačiar Slovensko


Kulturistika muži do 65 kg

p. jméno stát
1. Marcin Kosel Polsko
2. Giancarlo La Piana Itálie
3. Zsolt Godony Maďarsko


Kulturistika muži do 70 kg

p. jméno stát
1. Sergey Gavshov Rusko
2. Karol Malecki Polsko
3. Sandro Brocca Itálie
4. Cor Wijler Nizozemí
5. Arsen Kizorchjan Česká republika


Kulturistika muži do 75 kg

p. jméno stát
1. Peter Kokoška Slovensko
2. Oleg Korkosenko Ukrajina
3. Josef Hrubý Česká republika
4. Ermelio Scoop Nizozemí


Kulturistika muži do 80 kg

p. jméno stát
1. Atanas Nikolaev Bulharsko
2. Jonatan Reverte Španělsko
3. Vincente Santamaria Španělsko
4. Arthur Stanczak Polsko
5. Aliksandr Borsan Bělorusko
6. Salvo Sabatelli Itálie


Kulturistika muži do 85 kg

p. jméno stát
1. Marián Čambál Slovensko
2. Juraj Vrábel Slovensko
3. Andre Regestein Německo
4. Atanas Georgiev Bulharsko
5. Marko Dimitrijevic Srbsko
6. Petr Kovář Česká republika


Kulturistika muži do 90 kg

p. jméno stát
1. Štefan Havlík Slovensko
2. Ladislav Kuzder Slovensko
3. Martin Engstrom Norsko
4. Mirsad Terzo Bosna a Hercegovina
5. Ott Kiivikas Estonsko
6. Rossano Marchello Itálie


Kulturistika muži do 100 kg

p. jméno stát
1. Antonio Furic Chorvatsko
2. Tomasz Lech Polsko
3. Tomasz Bobrowski Polsko
4. Marius Graaterud Norsko
5. Sener Cinoglu Švýcarsko
6. Thomas Geel Švýcarsko


Kulturistika muži nad 100 kg

p. jméno stát
1. Rastislav Solár Slovensko
2. Yurij Leonov Rusko
3. Andrzej Kolodziejczyk Polsko
4. Tomáš Mach Česká republika
5. Serhij Muchak Ukrajina
6. Georgi Dimitrov Bulharsko


Absolutní vítěz - kulturistika

p. jméno stát
1. Štefan Havlík Slovensko


Pořadí národů

p. stát
1. Slovensko
2. Polsko
3. Česká republika
4. Itálie
5. Bulharsko
(celkem 28 států)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty