Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Prozatimní seznamy závodníků
pro soutěže dětí, dorostu a juniorů

Článek vydán 28. 05. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 4298

Níže najdete předběžný seznam závodnic a závodníků, kteří jsou přihlášeni na soutěže dětí, dorostu a juniorů ke dni 28. 5. 2011 (11:00). Nejedná se o definitivní startovní listinu, neboť uzávěrka přihlášek je až 1. června (23:59). Předběžný seznam níže vydáváme pouze z důvodu, že prozatím nebyly rozeslány potvrzení jednotlivých přihlášek a množí se tedy dotazy, zda-li ta či ona přihláška dorazila v pořádku. Samotná potvrzená přihlášek budou rozesílána po víkendu, definitivní startovní listina bude zveřejněna cca ve čtvrtek.


Poslední aktualizace: 28. 5. (sobota) v 11:00


Mistrovství Čech dětí, dorostu a juniorů 2011

starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Patrik Šnýder
• 2. Štefan Šotter
• 3. Miloš Klesal

starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Tomáš Skřivánek
• 2. Vojtěch Urks
• 3. David Varga
• 4. Petr Gallivoda

starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Vladimír Vacík
• 2. Daniel Hušek
• 3. Jan Souček

bodyfitness juniorky

• 1. Michaela Podnecká
• 2. Tereza Kalašová
• 3. Ludmila Šircová
• 4. Monika Hlubková
• 5. Tereza Kalašová

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Petr Thoma
• 2. David Varga
• 3. Miloš Klesal

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Petr Gallivoda
• 2. Jan Souček

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Michal Majer
• 2. Daniel Karlíček

klasická kulturistika junioři

• 1. Roman Široký
• 2. Petr Thoma


Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2011

starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Jiří Babka

starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Milan Kinc

starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Radek Dočkal
• 2. Dušan Slavík
• 3. Štěpán Ševčík
• 4. Jiří Dvořák

bodyfitness juniorky

• 1. Kristýna Zedková

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Martin Juřík
• 2. Milan Kinc
• 3. Martin Rašner

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Jonáš Lučný
• 2. Radek Šafran
• 3. Tomáš Voráč
• 4. Jiří Dvořák

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Petr Šidlo
• 2. Jakub Valášek
• 3. Jakub Dvořák

klasická kulturistika junioři

• 1. Michal Mrůzek
• 2. David Kabeláč
• 3. Štěpán Ševčík

fitness dětí (dívky)

• 1. Lucie Vagundová
• 2. Lenka Nejezchlebová
• 3. Barbora Slavíková
• 4. Knápková Kateřina
• 5. Kateřina Knápková
• 6. Natálie Dvořáková
• 7. Veronika Srncová


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty