Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů SKFČR 2011
- kategorie dětí, dorostu a juniorů

Článek vydán 07. 07. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 2625

Žebříčky oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky soutěží jarní sezóny v letošním roce - kategorie dětí, dorostu a juniorů.


Mistrovství Čech dětí, dorostu a juniorů 2011

p. oddíl body
1. Fitness Meteor Třemošná 58
2. SKK Hrádek nad Nisou 47
3. SC Kaze Telč 28
4. Fitness při CVČ Most 25
5. Fitness Aminostar Praha 16
6. Fit People Jihlava 12
6. SK Best Fitness Žďár n. S. 12
6. TJ Agro Kolín - Fitness Club 12
6. PZ Gym Lužiny 12
10. Fitness Studio Louny 9
10. Extrifit Gym Rumburk 9
12. Fitness Classic Železný Brod 8
13. Hardcore Gym Cheb 6
14. Fitness U Pešků Liberec 5
15. Hit Fitness Flora Praha 3
15. FC B+M Pelhřimov 3
17. Mega Fitness Praha 2

Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2011

p. oddíl body
1. ASK Blansko 112
2. SK Pepa Centrum Opava 71
3. Jalex Team Krnov 36
4. ALL Stars fitness tým dětí Lužice 29
5. FIT Darja Bohumín 26
6. Bavaria Fitness Opava 21
7. FC Karo Slavia Havířov 20
8. Fitness Iva Orlová 18
9. TJ Rožnov 16
10. MD posilovna Brno 12
11. TJ Sokol Šumperk 10
12. SK správní chlapi Hlučín 8
12. SKK Přerov-předmostí 8
14. Fitness Gym Vrábel Olomouc 7
14. SK Přerov 7
16. In Fitness Agency M. Třebová 4
17. T-Gym Uh. Hradiště 0

Mistrovství České republiky dětí, dorostu a juniorů 2011

p. oddíl body
1. ASK Blansko 127
2. SK Pepa Centrum Opava 101
3. Fitness Meteor Třemošná 65
4. Jalex Team Krnov 47
5. FC TJ Agro Kolín 38
6. FC Karo Slavia Havířov 37
7. ALL Stars fitness tým Lužice 27
8. SC Kaze Telč 23
9. Fitness Gym Vrábel Olomouc 20
10. Fitness Iva Orlová 18
11. TJ Rožnov 16
12. SK správní chlapi Hlučín 11
13. MD posilovna Brno 10
14. Fit People Jihlava 9
14. FIT Darja Bohumín 9
14. FC Ludvík Praha 9
14. Hit Fitness Flora Praha 9
18. SKP Olympia Kutná Hora 7
18. Mega Fitness Praha 7
18. In Fitness Agency M. Třebová 7
21. SK Best Fitness Žďár n. S. 6
21. PZ Gym Lužiny 6
23. Fitness Classic Železný Brod 5
24. TJ Sokol Šumperk 4
25. Fitness Aminostar Praha 4

Kompletní žebříček oddílů po jarní sezóně 2011
(kategorie: děti, dorost, junioři)

p. oddíl body
1. ASK Blansko 239
2. SK Pepa Centrum Opava 172
3. Fitness Meteor Třemošná 123
4. Jalex Team Krnov 83
5. FC Karo Slavia Havířov 57
6. ALL Stars fitness tým Lužice 56
7. SC Kaze Telč 51
8. FC TJ Agro Kolín 50
9. SKK Hrádek nad Nisou 47
10. Fitness Iva Orlová 36
11. FIT Darja Bohumín 35
12. TJ Rožnov 32
13. Fitness Gym Vrábel Olomouc 27
14. Fitness při CVČ Most 25
15. MD posilovna Brno 22
16. Bavaria Fitness Opava 21
16. Fit People Jihlava 21
18. Fitness Aminostar Praha 20
19. SK správní chlapi Hlučín 19
20. SK Best Fitness Žďár n. S. 18
20. PZ Gym Lužiny 18
22. TJ Sokol Šumperk 14
23. Fitness Classic Železný Brod 13
24. In Fitness Agency M. Třebová 11
25. Mega Fitness Praha 9
25. FC Ludvík Praha 9
25. Fitness Studio Louny 9
25. Extrifit Gym Rumburk 9
29. SKK Přerov-předmostí 8
30. SK Přerov 7
30. SKP Olympia Kutná Hora 7
32. Hardcore Gym Cheb 6
33. Fitness U Pešků Liberec 5
34. Hit Fitness Flora Praha 3
34. FC B+M Pelhřimov 3
36. T-Gym Uh. Hradiště 0

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty