Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska
mužů a žen 2012 - výsledky

Článek vydán 23. 04. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 4267

Níže naleznete kompletní výsledky včetně bodového hodnocení z Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice, bodyfitness a bikiny 2012, které se konalo v sobotu 21. dubna v Lanškrouně.


Bodyfitness ženy do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 14 Miroslava Kalábová Fitness Factory Jihlava 1980 159 3 4 6 13
2. 90 Iveta Munduchová Fitness Factory Jihlava 1988 156 6 5 3 14

Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 49 Pavlína Tejklová MD Fitness Lanškroun 1986 163 3 3 3 9
2. 11 Lucie Demčáková Fitness Factory Jihlava 1983 162 8 8 8 24
3. 20 Jitka Šnerchová Caesar Fitness Nový Jičín 1978 162 10 9 8 27
4. 71 Simona Mročková SK Quatro fitness Ostrava 1981 163 8 11 12 31

Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 5 Michaela Růžičková OS Wellness 2000 Vyškov 1980 166 4 4 4 12
2. 42 Monika Musilová TJ Tesla Brno 1983 171 7 7 8 22
3. 41 Aneta Pokorná Fitness Factory Jihlava 1989 171 11 9 9 29
4. 58 Denisa Šťastná Fitpeople Jihlava 1987 167 10 11 11 32
5. 46 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979 168 15 15 15 45
6. 8 Eva Konůpková Fitness Factory Jihlava 1985 177 18 18 12 48
7. 21 Barbora Zavrtálková T-gym Uherské Hradiště 1982 183 21 21 - 42

Bikiny ženy

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 25 Jana Gruberová Fitness Factory Jihlava 1974 - 4 4 - 8
2. 1 Kateřina Číhalová Fitness Factory Jihlava 1985 - 5 5 - 10
3. 44 Anna Schmidtová Fitness Factory Jihlava 1991 - 11 11 - 22
4. 43 Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1988 - 14 14 - 28
5. 3 Kristýna Šrámková Fitness Factory Jihlava 1990 - 14 14 - 28
6. 68 Sára Sluková Best Fitness Žďár nad Sázavou 1981 - 17 17 - 34
7. 24 Vendula Kůlková Fitness Factory Jihlava 1986 - 21 21 - 42
8. 55 Zlatka Stejskalová MD Fitness Lanškroun 1981 - 22 23 - 45
9. 52 Beata Dohnanská FC KARO Slavia Havířov 1988 - 26 26 - 52
10. 27 Sandra Meliu Jalex Team Krnov 1990 - 31 29 - 60
11. 28 Zdeňka Frýbertová FC Hotel International Brno 1975 - 29 32 - 61

Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 5. Michaela Růžičková OS Wellness 2000 Vyškov 1980 166


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 10 Roman Hudeczek Bodyland Ostrava 1984 - 78,1 3 3 6 9
2. 39 Petr Kadlec Fitness 3000 Brno 1976 - 69,9 6 11 12 23
3. 12 Filip Doliška FC KARO Slavia Havířov 1993 - 75,3 11 7 22 29
4. 2 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava Poruba 1972 - 76,9 10 13 20 33
5. 26 Marek Augusta Best Fitness Žďár nad Sázavou 1973 - 84,0 15 11 28 39

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 62 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 - 83,5 5 3 10 13
2. 54 Petr Bahník Best Fitness Žďár nad Sázavou 1983 - 87,6 4 7 8 15
3. 37 Michal Švestka MD Fitness Lanškroun 1985 - 83,2 9 8 18 26


Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 63 Michal Volf Fit Joh Svitavy 1978 63,8 3 3 6 9
2. 22 Martin Kurka SK PEPA Centrum Opava 1991 67,4 6 6 12 18
3. 31 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 59,7 9 9 18 27

Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 13 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 74,4 3 8 6 14
2. 48 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 70,3 6 3 12 15
3. 34 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 70,9 9 8 18 26
4. 59 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 71,1 12 12 24 36
5. 30 Marek Škodák Fitness Centrum Iva Orlová 1979 72,7 15 18 30 48
6. 32 Lubomír Mrňka SK Slavia Orlová 1985 68,6 18 15 36 51

Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 9 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 80,4 3 3 6 9
2. 60 Martin Novotný Urtica Kopřivnice 1978 81,3 6 8 12 20
3. 57 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 77,4 9 7 18 25
4. 19 Jiří Holásek Metal Gym Moravská Třebová 1985 76,2 12 12 24 36

Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 29 Jan Machač TJ Valašské Meziříčí 1981 85,0 3 3 6 9
2. 35 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 85,0 7 7 12 19
3. 64 Rostislav Čech TJ Spartak Třebíč 1974 88,0 8 8 18 26

Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 45 Martin Polák SK Quatro Fitness Ostrava 1983 93,6 3 5 6 11
2. 53 Jakub Caha SC KAZE Telč 1988 96,8 6 4 12 16
3. 23 Jan Navrátil MD Fitness Lanškroun 1974 90,8 9 9 18 27

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 9 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 80,4


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty