Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dětí,
dorostu a juniorů 2012 - výsledky

Článek vydán 29. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3784

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny Mistrovství Čech dětí, dorostu a juniorů v kulturistice, fitness a bodyfitness pro rok 2012, které se konalo 26. května v Hrádku nad Nisou.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 8 Jan Hulák Fitness studio Louny 1995 55,9 3 4 6 10
2. 87 Lukáš Hochwalder Tom "S" Gym Děčín 1996 56,7 7 10 12 22
3. 14 Lukáš Kobrle SC Kaze Telč 1994 56,4 8 6 18 24
4. 26 Štefan Šotter SKK Hrádek nad Nisou 1995 59,5 12 11 24 35
5. 24 Patrik Šnýdr SKK Hrádek nad Nisou 1995 57,8 15 15 30 45
6. 44 Michael Hartman Sportstudio Takis Příbram 1994 52,5 18 17 32 49

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 4 Patrik Pazourek SC Kaze Telč 1993 70,5 3 3 6 9
2. 42 Adam Pufer Fitness Studio Mike Plzeň 1994 68,0 6 9 12 21
3. 36 Martin Rumler Best Fitness Žďár nad Sázavou 1995 72,0 11 9 20 29
4. 6 Jakub Holomíček Survival Team 1994 70,2 11 10 24 34
5. 2 Saša Asauljak SKK Hrádek nad Nisou 1995 66,2 15 15 30 45

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 17 Jan Malina Fitness Club TJ Agro Kolín 1995 74,7 3 3 6 9
2. 30 Philip Stehlík Fitness Studio Mike Plzeň 1994 73,3 9 8 16 24
3. 19 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness, Praha 1996 79,6 8 11 16 27
4. 90 David Bačkovský Fitness Studio TP Chotěboř 1994 79,7 10 11 22 33
5. 28 Martin Peterka Black Widow Fitness Ml. Boleslav 1993 75,1 15 11 32 43
6. 16 Tomáš Kohout Body Fit Club Hradec Králové 1993 80,2 20 18 34 52
7. 96 Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995 79,9 21 - - 21
8. 5 Michal Peřina Best Fitness Žďár nad Sázavou 1995 80,4 22 - - 22
9. 76 David Krejča Fit Klub Ludvík 1996 78,4 26 - - 26
10. 15 Ondřej Šiška Best Fitness Žďár nad Sázavou 1994 88,1 30 - - 30
11. 13 Michal Nový Body Fit Club Hradec Králové 1995 75,4 33 - - 33

Dorostenci - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 8 Jan Hulák Fitness studio Louny 1995 55,9


Bodyfitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 41 Tereza Kalašová HIT Fitness Flora Praha 1991 158 5 4 4 13
2. 33 Tereza Dušková BBC Praha 1991 160 4 5 5 14
3. 97 Renata Černá Best Fitness Žďár nad Sázavou 1995 163 9 9 9 27


Junioři - kulturistika do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 25 Jakub Hašpl Fit Klub Ludvík 1990 69,3 3 3 6 9
2. 31 Richard Pomietlo Fit Klub Ludvik 1993 70,0 6 6 14 20
3. 11 Ondřej Michálek Fitcentrum Atlantis 1989 63,0 9 10 20 30
4. 7 Jan Gazur Fit Klub Ludvík 1989 67,0 11 13 18 31
5. 35 Pavel Surý MD Fitness Lanškroun 1993 65,7 16 15 32 47
6. 42 Adam Pufer Fitness Studio Mike Plzeň 1994 68,0 19 17 34 51
7. 10 Petr Musílek Akademie Ronnie.cz 1991 60,2 22 - - 22
8. 22 David Varga SKK Hrádek nad Nisou 1994 67,0 23 - - 23
9. 38 Pavel Gregor Fitness Hard Core 1993 69,6 25 - - 25
10. 44 Michael Hartman Sportstudio Takis Příbram 1994 52,5 30 - - 30

Junioři - kulturistika do 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 53 Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993 73,4 4 3 6 9
2. 18 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 73,3 6 6 12 18
3. 79 Vojtěch Běloušek Fitness Studio TP Chotěboř 1991 73,2 11 11 22 33
4. 47 Jan Řišica Body Fit Club Hradec Králové 1991 76,2 10 12 22 34
5. 9 Pavel Balog Delta Fitness Praha 1989 77,0 16 13 28 41
6. 4 Patrik Pazourek SC Kaze Telč 1993 70,5 15 - - 15
7. 85 Tomáš Skřivánek Fitness při CVČ 1993 72,6 21 - - 21

Junioři - kulturistika nad 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 52 Vojtěch Bartoň SC Kaze Telč 1990 85,3 3 5 6 11
2. 29 Daniel Karlíček Profi Fitness Eva 1991 77,3 7 5 14 19
3. 1 Martin Hybášek SC Kaze Telč 1991 85,3 8 9 16 25
4. 23 Jan Doležálek Fitness Studio TP Chotěboř 1990 84,2 11 11 22 33
5. 20 Jan Bohuslav Meteor Fitness Třemošná 1990 78,7 16 16 30 46
6. 16 Tomáš Kohout Body Fit Club Hradec Králové 1993 80,2 17 17 36 53

Junioři - klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 80 Miroslav Balabán Fitcentrum Atlantis 1991 181 68,7 3 3 6 9
2. 21 Jiří Hromádka Body Fit Club Hradec Králové 1991 173 70,1 6 6 12 18
3. 59 Michal Dlouhý Fitness Sport Club Kadaň 1990 180 76,8 9 9 18 27

Junioři - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 25 Jakub Hašpl Fit Klub Ludvík 1990 69,3


Fitness dětí (dívky)

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 27 Eliška Plicková Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 5 6 3 14
2. 39 Eliška Pokorná Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 8 10 7 25
3. 91 Daniela Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 9 12 10 31
4. 69 Anna Žambůrková Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 13 11 16 40
5. 46 Andrea Remešová Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 15 12 15 42
6. 49 Barbora Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 18 21 19 58
7. 45 Adéla Kahlerová Sportovní studio Petry Kadlecové 1999 21 17 21 59
8. 64 Blanka Bílková Sportovní studio Petry Kadlecové 1999 27 23 19 69

Fitness dětí (chlapci)

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 34 František Náprstek Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 3 4 3 10
2. 54 Tomáš Poláček SKK Hrádek nad Nisou 2002 6 5 6 17


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty