Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dětí, dorostu
a juniorů 2012 - výsledky

Článek vydán 04. 06. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 4719

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny Mistrovství České republiky dětí, dorostu a juniorů v kulturistice, fitness a bodyfitness pro rok 2012, které se konalo v sobotu 2. června v Rumburku.


Mladší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 70 Lukáš Hochwalder Tom "S" Gym Děčín 1996 57,7 3 4 6 10
2. 59 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 57,1 6 5 12 17
3. 100 David Buday Fit Šembi Bohumín 1997 63,5 10 9 22 31
4. 68 Jiří Judas SK Slavia Orlová 1997 55,4 13 12 26 38
5. 19 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 61,0 14 15 26 41

Mladší dorost - kulturistika nad 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 62 Tomáš Maňásek T-Gym Uherské Hradiště 1996 66,1 3 3 6 9
2. 15 David Krejča Fit klub Ludvík 1996 79,5 6 6 12 18
3. 92 Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1996 77,8 9 9 18 27

Mladší dorost - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 70 Lukáš Hochwalder Tom "S" Gym Děčín 1996 57,7

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 73 Jan Hulák Fitness studio Louny 1995 56,8 3 3 6 9
2. 39 Radomil Vašík TJ Olympia Zlín 1994 64,6 6 7 12 19
3. 77 Adam Klas TJ Valašské Meziříčí 1994 64,2 12 13 22 35
4. 26 Tomáš Vlha Jalex Team Krnov 1995 61,2 9 11 24 35
5. 96 Lukáš Kobrle SC Kaze Telč 1994 54,3 15 14 26 40
6. 55 Tomáš Rőmer SK PEPA centrum Opava 1995 61,6 18 16 36 52
7. 100 David Buday Fit Šembi Bohumín 1997 63,5 21 - - 21

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 13 Wojciech Czudek Fitness Studio Návsí 1994 70,9 4 6 6 12
2. 16 Patrik Pazourek SC Kaze Telč 1993 70,3 5 6 12 18
3. 89 Karím Nemrah TJ Sokol Bystřice n. Pern. 1994 72,0 9 10 18 28
4. 56 Lukáš Holesch SK PEPA centrum Opava 1995 65,9 12 10 24 34
5. 14 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 68,4 16 17 30 47
6. 17 Jakub Holomíček Survival Team 1994 70,7 18 16 36 52
7. 32 Martin Rumler Best Fitness Žďár n. Sáz. 1995 72,0 20 - - 20

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 29 Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995 76,4 3 3 6 9
2. 10 Dominik Stříbrný SK PEPA centrum Opava 1995 75,8 6 8 12 20
3. 78 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 78,8 8 7 18 25
4. 75 David Bačkovský Fitness Studio TP Chotěboř 1994 78,6 12 12 24 36
5. 41 Michal Nový Body Fit Club Hr. Králové 1995 77,3 15 15 30 45

Starší dorost - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 73 Jan Hulák Fitness studio Louny 1995 56,8


Bodyfitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 90 Aneta Pokorná Fitness Factory Jihlava 1989 3 5 5 13
2. 3 Tereza Kalašová HIT Fitness Flora Praha 1991 5 4 6 15
3. 23 Martina Hrubá ASK Blansko 1991 9 8 8 25
4. 58 Tereza Dušková BBC Praha 1991 11 12 11 34
5. 33 Renata Černá Best Fitness Žďár n. Sáz. 1995 15 15 15 45


Junioři - kulturistika do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 49 Jakub Hašpl Fit klub Ludvík 1990 70,0 3 3 6 9
2. 27 Ondřej Michálek Fitcentrum Atlantis 1989 62,8 7 11 16 27
3. 71 Martin Juřík SK Přerov 1991 65,9 10 9 18 27
4. 69 Richard Pomietlo Fit klub Ludvík 1993 70,0 11 11 24 35
5. 12 Jan Gazur Fit klub Ludvík 1989 66,9 16 14 28 42
6. 20 Lukáš Tobola FC KARO Slavia Havířov 1989 67,6 17 18 36 54
7. 55 Tomáš Rőmer SK PEPA centrum Opava 1995 61,6 22 - - 22
8. 67 Martin Kurka SK PEPA centrum Opava 1991 67,5 23 - - 23

Junioři - kulturistika do 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 60 Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993 73,6 3 3 6 9
2. 79 Daniel Karlíček Profi Fitness Eva 1991 74,3 7 7 12 19
3. 76 Vojtěch Běloušek Fitness Studio TP Chotěboř 1991 73,9 8 10 18 28
4. 35 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 75,4 12 12 24 36
5. 54 Pavel Balog Delta Fitness Praha 1989 76,1 16 14 34 48
6. 10 Dominik Stříbrný SK PEPA centrum Opava 1995 75,8 17 17 32 49

Junioři - kulturistika nad 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 22 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 80,0 3 3 6 9
2. 52 Jakub Valášek BBK-Fitness Znojmo 1991 93,2 6 7 12 19
3. 2 Jan Doležálek Fitness Studio TP Chotěboř 1990 82,2 10 10 20 30
4. 99 Vojtěch Bartoň SC Kaze Telč 1990 86,5 11 11 22 33
5. 84 Jan Bohuslav Meteor Fitness Třemošná 1990 77,6 15 15 30 45

Junioři - klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 91 Tomáš Exner SK Quatro Fitness Ostrava 1991 194 90,6 4 5 6 11
2. 72 Jan Novobilský Fitcentrum Assen Ostrava 1991 173 72,4 7 4 12 16
3. 29 Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995 180 76,4 9 9 20 29
4. 40 Miroslav Čapka Best Fitness Žďár n. Sáz. 1991 184 79,6 11 12 22 34
5. 45 Miroslav Balabán Fitcentrum Atlantis 1991 181 69,1 15 15 30 45
6. 85 Jiří Hromádka Body Fit Club Hr. Králové 1991 175 70,2 18 18 36 54
7. 14 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 180 68,4 21 - - 21

Junioři - fitness

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 59 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 172 57,1 3 3 3 9
2. 95 Sebastian Gurčík FC KARO Slavia Havířov 1994 174 70,4 6 6 6 18
3. 19 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 171 61,0 9 9 9 27

Junioři - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 22 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 80,0


Fitness dětí (dívky do 10 let)

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 42 Eliška Plicková Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 6 13 4 23
2. 6 Kristýna Kubáňová SK PEPA centrum Opava 2003 12 4 9 25
3. 24 Eliška Pokorná Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 9 7 12 28
4. 28 Natálie Bílíková All stars fitness tým dětí Lužice 2004 11 14 12 37
5. 57 Anna Žambůrková Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 15 13 18 46
6. 30 Andrea Remešová Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 12 21 15 48
7. 21 Hana Holišová All stars fitness tým dětí Lužice 2004 22 18 15 55
8. 34 Barbora Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 19 20 21 60

Fitness dětí (dívky nad 10 let)

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 61 Kateřina Knápková All stars fitness tým dětí Lužice 2002 5 11 5 21
2. 25 Natálie Dvořáková All stars fitness tým dětí Lužice 2002 9 15 11 35
3. 18 Daniela Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 9 20 11 40
4. 53 Lucie Vagundová All stars fitness tým dětí Lužice 2001 14 15 14 43
5. 46 Veronika Srncová All stars fitness tým dětí Lužice 2001 15 21 15 51
6. 44 Lucie Dulovcová All stars fitness tým dětí Lužice 2002 22 14 17 53
7. 5 Barbora Slavíková All stars fitness tým dětí Lužice 2002 18 32 17 67
8. 98 Adéla Kahlerová Sportovní studio Petry Kadlecové 1999 25 16 28 69
9. 37 Andrea Týnová SK PEPA centrum Opava 2000 31 18 31 80
10. 4 Tereza Králová SK PEPA centrum Opava 1999 30 16 26 72
11. 87 Pavla Králová SK PEPA centrum Opava 2000 29 29 31 89
12. 66 Blanka Bílková Sportovní studio Petry Kadlecové 1999 26 35 29 90

Fitness dětí (chlapci)

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 8 František Náprstek Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 3 3 3 9
2. 38 Tomáš Poláček SKK Hrádek nad Nisou 2002 6 6 6 18
3. 11 Vojtěch Král SK PEPA centrum Opava 2007 9 9 9 27
4. 9 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004 12 12 12 36


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty