Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2012
- výsledky

Článek vydán 26. 11. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3190

Níže naleznete kompletní výsledky s body jednotlivých kategorií ze soutěže Golem Classic 2012, která se konala v neděli 25. listopadu v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře.


Bodyfitness ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 4 Veronika Žižková SB Centrum Praha 1982 3 4 4 11
2. 26 Lucie Koumarová Fitness Factory Jihlava 1976 7 6 6 19
3. 34 Iva Szabová Fitness Factory Jihlava 1969 7 8 8 23
4. 3 Eva Saláková Golem`s Gym Kutná Hora 1978 12 13 12 37
5. 2 Martina Kašíková Golem`s Gym Kutná Hora 1986 15 17 16 48
6. 14 Andrea Liskaiová Fitness Rocky Sadská 1978 18 15 17 50


Bikiny ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 43 Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991 4 3 7
2. 24 Radka Dlužíková Fitness Factory Jihlava 1988 7 8 15
3. 35 Zdenka Fuková Fitness Factory Jihlava 1987 10 9 19
4. 18 Zuzana Šestáková Fitness Factory Jihlava 1995 10 11 21


Kulturistika junioři do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Filip Vaško TJ Loko Krnov 1993 5 4 8 12
2. 38 Marek Jelínek Mladá Boleslav 1990 6 5 14 19
3. 8 Filip Plocek Golem`s Gym Kutná Hora 1989 8 9 16 25
4. 17 Martin Houska Ústí nad Labem 1993 12 12 24 36
5. 39 Vojtěch Orság Sokolov 1997 15 15 30 45


Kulturistika junioři nad 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Michal Mikulec Fitness Factory Jihlava 1991 4 4 8 12
2. 1 Miroslav Řezáč FC Kutná Hora 1990 5 5 10 15
3. 44 Michael Kučera Bělá pod Bezdězem 1990 9 12 18 30
4. 29 Petr Král SK Valašské Meziříčí 1989 12 9 24 33
5. 9 Petr Jirků Křesetice u KH 1990 15 15 30 45


Muži do 30 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 13 David Siegl Nová Ves u Kolína 1987 4 6 10 16
2. 27 David Želina Olympia Fitness Praha 1984 6 7 12 19
3. 20 David Ulbricht Praha 1987 9 5 14 19
4. 7 David Gašpar Kutná Hora 1984 14 15 28 43
5. 28 Petr Dráždil Fitness Factory Jihlava 1986 14 13 30 43
6. 16 Petr Fix Vrchlabí 1988 17 17 32 49
7. 6 Martin Jílek Golem`s Gym Kutná Hora 1988 21 - - -
8. 22 Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 24 - - -


Muži nad 30 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 David Černý Skuteč 1978 4 6 6 12
2. 36 Miloš Pejskar Olympia Fitness Praha 1976 5 3 12 15
3. 15 Miroslav Dopirák SK Valašské Meziříčí 1977 9 11 18 29
4. 5 Václav Hodouš Praha 1974 13 11 24 35
5. 31 Petr Chalupa Strakonice 1981 15 14 30 44
6. 41 Pavel Brom SKK Týn nad Vltavou 1971 17 18 34 52
7. 11 Martin Kasal Golem`s Gym Kutná Hora 1975 21 - - -


Absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 13 David Siegl Nová Ves u Kolína 1987


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty