Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

MS juniorů a masters 2012
- výsledky a tisková zpráva

Článek vydán 16. 12. 2012 - Tiskové zprávy - zhlédnutí: 4695

Tisková zpráva ke stažení: PDF, DOC

Tři zlaté medaile pro českou kulturistiku a bodyfitness

Na Mistrovství světa juniorů a masters v kulturistice, fitness a bodyfitness, které se konalo o tomto víkendu v maďarské Budapešti, se reprezentační tým České republiky umístil na fantastickém třetím místě. Největší zásluhu na tom mají zlaté medaile Michala Šidíka, Tomáše Horáka a Jany Černovské.

První jmenovaný exceloval v kategorii klasické kulturistice mužů masters nad 50 let, druhé zlato přidal v klasické kulturistice junior Tomáš Horák a zlatou sbírku doplnila juniorská bodyfitnesska Jana Černovská, pro kterou byl letošní světový titul již třetí v její kariéře.

Další cenné body pro českou výpravu přidali Miloš Pavlů (4. místo v kulturistice mužů masters 50 - 59 let), Milan Bodlák (6. místo masters mužů 60 - 65 let), Ludmila Šircová (5. místo v kulturistice juniorek), Jana Bendová (4. místo v kulturistice masters žen) a Zdena Gottvaldová (5. místo v bodyfitness masters žen).

Letošní světový šampionát se pyšnil rekordní účastí, startovalo na něm na 350 závodníků! Český národní tým se nakonec umístil na třetím místě, úspěšnější byla jen výprava Ukrajiny a vítězného Německa, naopak za sebou nechali čeští reprezentanti dalších 46 národních týmů!