Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříčky oddílů SKFČR

Článek vydán 20. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2102

Níže najdete průběžně doplňované žebříčky oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Aktuálně Vám nabízíme žebříčky z Mistrovství Čech i Moravy a Slezska mužů a žen a také z Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters. Konkrétní žebříček zobrazíte kliknutím na příslušný odkaz níže.


Mistrovství Čech mužů a žen 2012
Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2012
Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2012


Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2012

poř. oddíl body
1. MD Fitness Lanškroun 64
2. Fitness Factory Jihlava 54
3. Fit klub Ludvík Praha 39
4. Akademie Ronnie.cz 29
5. FC Aura Plzeň 27
6. Bodyland Ostrava 25
6. Fitnesscentrum Dobříš 25
8. FC KARO Slavia Havířov 24
9. SK Quatro fitness Ostrava 23
10. TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy 20
10. ASK Blansko 20
12. Posilovna SA Jičín 19
13. FSC Kadaň 17
14. SK PEPA centrum Opava 16
14. TJ Slovan Moravská Třebová 16
14. Fit centrum D & K Červený Kostelec 16
14. FC Korzo Šumperk 16
14. SK Morava Kroměříž 16
14. OS Wellness 2000 Vyškov 16
20. Fitpeople Jihlava 15
20. Hard Core Gym Františkovy Lázně 15
20. PeVan Gym Team Sedlčany 15
23. Fitnesscentrum Duna Děčín 14
24. Cardiofitness II. Praha 13
24. Extrifit Gym Rumburk 13
24. Fitness Club TJ Agro Kolín 13
27. Survival Team 12
27. TJ Valašské Meziříčí 12
27. Best Fitness Žďár nad Sázavou 12
30. Caesar Fitness Nový Jičín 9
30. SC KAZE Telč 9
32. M.D. Posilovna Brno 8
32. FC Dragon Ostrava 8
32. V.I.P. GYM České Budějovice 8
32. BBC Praha 8
36. Hit Fitness Flora 7
36. TJ Tesla Brno 7
38. Fit Joh Svitavy 6
38. Gym Blue Sun Brno 6
38. TJ Lokomotiva Beroun 6
38. Fitness Hard Core Praha 6
38. Delta Fitness Praha 6
38. Fitness U Pešků Liberec 6
38. InCore Fitness Brno 6
45. Urtica Kopřivnice 5
45. Fitcentrum R5 Praha 5
45. Fitness 3000 Brno 5
45. Metal Gym Moravská Třebová 5
49. Profi Gym Středokluky 4
49. Fitness Meteor Třemošná 4
49. Sportcentrum Cheb 4
49. Fitness Centrum Iva Orlová 4
49. Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 4
49. TJ Spartak Třebíč 4
49. SK Radoch Ostrava Poruba 4
49. Profi Fitness Jurys Český Těšín 4
57. TJ TŽ Třinec 3
57. SK Správní Chlapi Hlučín 3
57. FC SKP Ústí nad Labem 3
60. Mega Fitness Praha 2
60. Fit Club Wendy Liběchov 2
62. Sport centrum Topas Neratovice 1

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty