Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Předběžný kalendář soutěží pro podzim 2020 najdete zde.

Mistrovství Čech mužů, žen a párů
pro rok 2009 - výsledky

Článek vydán 10. 05. 2009 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 9493

Níže najdete výsledky z Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice a bodyfitness 2009, které se konalo v sobotu 9. května v Rumburku.


Kulturistika muži - do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 28 Tomáš Martinovský O.K. Universal Gym Ústí n. L. 1979 65,0 3 3 3 6
2. 58 Manfred Jakl City Fitness Centrum Hořice 1956 65,0 7 6 8 14
3. 40 Pavel Kordík TJ Turnov 1982 65,9 8 10 7 17
4. 19 Miloslav Dvořák FitStudio Modrá Sekce Lužiny 1946 67,5 12 11 12 23


Kulturistika muži - do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 52 Petr Fink Fit Klub Ludvík 1980 70,3 6 4 4 8
2. 60 Pavel Jeřábek Fit Ex Team Doksy 1976 73,9 5 6 8 14
3. 44 Ondřej Dohnal Tom "S" Gym Děčín 1982 73,5 6 7 12 19
4. 7 Tomáš Lukáč Spy-a-gym Štětí 1978 69,9 12 12 7 19


Kulturistika muži - do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 6 Pavel Lemmer Posilovna SA Jičín 1971 79,8 3 3 3 6
2. 57 Jozef Furin M-Klub Roudnice nad Labem 1974 79,9 6 6 7 13
3. 26 Josef Kadeřábek Rami Sport Fitness 1987 81,3 9 9 12 21
4. 14 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 76,5 12 13 8 21
5. 58 Rudolf Pinkas Fitcentrum u Pešků Liberec 1976 82,5 15 15 17 32
6. 13 David Zajtler TJ Slavoj Děčín 1981 79,0 17 17 15 32


Kulturistika muži - do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 45 Jan Tomášek Fitness Aura Plzeň 1969 86,3 3 3 4 7
2. 16 Miloš Salaba FC Mega Pro a Profi Wellness 1981 88,4 6 6 5 11
3. 9 Vladimír Dostál Extrifit Gym Rumburk 1946 87,3 9 9 9 18
4. 50 Jiří Faflík FC SKP Ústí nad Labem 1948 84,4 12 12 12 24


Kulturistika muži - nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 1 Petr Chalupný SKK Hrádek nad Nisou 1977 101,2 3 3 4 7
2. 15 Jan Hiblbauer Body Fit Club Hr. Králové 1978 123,2 9 8 8 16
3. 31 Petr Záruba FitStudio Modrá Sekce Lužiny 1980 104,5 8 8 9 17
4. 24 Miloš Plšek Fit Klub Ludvík 1975 108,0 11 12 12 24
5. 49 Jan Kudyn TJ Slavoj Litoměřice 1983 110,0 16 14 15 29
6. 10 Zdeněk Flachs Fitness u Pešků Liberec 1976 100,3 15 17 16 33
7. 3 Jan Kittner Bizon Underground Gym 1989 93,5 23 - - -


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 1 Petr Chalupný SKK Hrádek nad Nisou 1977 101,2 - - - -


Klasická kulturistika - do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 8 Michal Šturma Akademie Ronnie.cz 1986 74,9 3 3 4 7
2. 41 Rudolf Polcar O. K. Universal Gym Ústí n. L. 1983 83,0 6 6 5 11
3. 11 Marcel Branda Fit Klub Ludvík 1986 73,0 9 9 9 18
4. 32 František Filip Body Fit Club Hr. Králové 1973 75,9 12 12 12 24


Klasická kulturistika - nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 56 Michal Křivánek S. K. Maximus 1978 85,7 4 5 6 11
2. 33 Jiří Kučera FC SKP Ústí nad Labem 1978 87,0 6 4 9 13
3. 12 Jiří Vilímek Fit Klub Ludvík 1979 80,2 8 9 10 19
4. 39 Tomáš Lajpold FC Aura Plzeň 1977 93,3 12 12 8 20
5. 20 Jakub Krnáč Gladiators Ústí nad Labem 1976 90,2 15 15 14 29


Kulturistika ženy

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 47 Ludmila Čížová BBC Fitness Praha 1975 67,9 4 3 4 7
2. 25 Jana Stöckelová Sportcentrum Cheb 1975 67,0 5 6 5 11


Bodyfitness ženy - do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 4 Nikol Kešelová TJ Slavoj Litoměřice 1984 3 3 3 9
2. 34 Veronika Zubačová TJ Sandow Mariánské Lázně 1978 7 6 6 19
3. 36 Šárka Podlezlová TJ Sandow Mariánské Lázně 1982 9 10 10 29
4. 37 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 10 11 11 32


Bodyfitness ženy - do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Renata Richterová Tom "S" Gym Děčín 1971 4 5 4 13
2. 18 Dana Klempířová Fit Klub Ludvík 1975 5 5 5 15
3. 2 Lucie Holubová Fitness Station Praha 1975 9 8 9 26
4. 54 Michaela Duchová Fitnesscentrum Dobříš 1984 11 11 12 34
5. 48 Jana Autratová Lálová Fit Galery Praha 1981 15 15 14 44
6. 51 Barbora Kocábová Hit Fitness Flora 1987 18 18 18 54


Bodyfitness ženy - nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 27 Jolana Václavíková Profi Fitness Eva 1973 6 4 3 13
2. 30 Gabriela Petrovajová Fitness Aminostar Praha 1984 9 9 7 25
3. 21 Monika Žeravová Fit Klub Ludvík 1978 12 12 9 33
4. 59 Veronika Szalayová Hit Fitness Flora 1984 16 15 12 43
5. 29 Jana Hartmanová Fit Klub Ludvík 1983 17 18 15 50
dq. 38 Libuše Pragerová O. K. Universal Gym Ústí n. L. 1973 3 5 - -


Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 27 Jolana Václavíková Profi Fitness Eva 1973 - - - -


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty