Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Předběžný kalendář soutěží pro podzim 2020 najdete zde.

Mistrovství Moravy a Slezska mužů
a žen pro rok 2009 - výsledky

Článek vydán 10. 05. 2009 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 9103

Níže najdete kompletní výsledky a fotografie vítězů z Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice a bodyfitness pro rok 2009, které se konalo v pátek 8. května ve Zbýšově u Brna.


Kulturistika muži - do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 39 Lukáš Kelnar OK TJ Nový Jičín 1979 64,6 3 3 3 6
2. 11 Zdeněk Kuběna O.K. ASK Blansko 1987 64,6 6 6 8 14
3. 21 František Zálešák SK Arnold Club Otrokovice 1941 65,4 9 9 7 16
4. 26 Martin Loubal Remi Sport Prostějov 1984 56,1 12 12 12 24


Kulturistika muži - do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Zbigniew Martynek Queen Club Třinec 1970 74,9 3 3 5 8
2. 52 Kamil Gorecki Fit Centrum Morava 1986 73,3 6 6 4 10
3. 5 Milan Veselý SK Quatro Fitness 1971 73,0 9 9 9 18
4. 62 Libor Vojkůvka TJ Sokol Šumperk 1977 73,9 12 12 12 24
5. 31 Josef Hrubý O.K. ASK Blansko 1962 73,4 5 15 16 31
6. 22 Jan Čibík Profi Fitness Jurys Č. Těšín 1968 71,1 18 18 17 35
7. 13 Lukáš Tobola FC Karo Slavia Havířov 1989 70,7 21 - - -


Kulturistika muži - do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 43 František Huf Wellness 2000 Vyškov 1981 82,4 3 3 3 6
2. 1 Libor Heczko Queen Club Třinec 1972 82,3 8 8 6 14
3. 4 Heřman Veselý MD-Posilovna Brno 1985 79,7 7 7 9 16
4. 57 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 79,2 12 12 12 24


Kulturistika muži - do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 45 Ondřej Mlaka TJ Spartak Třebíč 1982 88,0 4 4 3 7
2. 3 Jan Machač SK Přerov 1981 87,5 5 5 6 11
3. 58 Radomír Přívara Fitcentrum Dragon Ostrava 1978 90,0 9 9 10 19
4. 10 Roman Kamaryt MD-Posilovna Brno 1984 87,8 12 12 11 23


Kulturistika muži - nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 36 Roman Horák SKK Přerov - Předmostí 1980 105,6 3 3 3 6
2. 50 Tomáš Vicherek SK Best Fitness 1976 101,1 6 6 6 12
3. 65 Martin Jílek SK Hsport Brno 1966 93,3 10 10 10 20
4. 60 Rudolf Wolny TJ TŽ Třinec 1968 91,3 11 11 11 21


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 36 Roman Horák SKK Přerov - Předmostí 1980 105,6 - - - -


Klasická kulturistika - do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 54 Pavel Hochman Big1fitness Brno 1984 177,5 83,4 4 4 3 7
2. 29 Roman Hudeczek Bodyland Ostrava 1984 180,0 78,5 5 5 9 14
3. 30 Vít Kotas Fitness Gym Vrábel Olomouc 1974 179,0 84,7 10 10 9 19
4. 35 Karel Štádlík TJ Sokol České Budějovice 1982 168,5 71,5 14 14 10 24
5. 2 Václav Záruba TJ Sokol České Budějovice 1983 170,0 72,7 12 12 17 29
6. 74 Michal Rudzinskyj SK Best Fitness 1983 179,5 79,5 18 18 14 32
7. 73 Martin Smolen FC Karo Slavia Havířov 1978 173,0 76,7 21 - - -
8. 28 Rostislav Žiška MD-Posilovna Brno 1985 180,0 87,1 24 - - -
9. 56 Miroslav Špaček FC Karo Slavia Havířov 1992 180,0 74,8 27 - - -


Klasická kulturistika - nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 49 Petr Peške Bodyland Ostrava 1982 183,0 85,4 3 3 3 6
2. 6 Vladimír Platzek Fitcentrum Dragon Ostrava 1975 185,0 92,0 6 6 6 12
3. 51 Marek Augusta SK Best Fitness 1973 180,5 75,6 9 9 9 18
4. 38 Zdeněk Štefek Profi Fitness Jurys Č. Těšín 1980 185,5 92,1 12 12 12 24
5. 42 Michal Vodák O.K. ASK Blansko 1985 191,0 99,6 15 15 15 30


Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 49 Petr Peške Bodyland Ostrava 1982 183,0 85,4 - - - -


Kulturistika ženy

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 9 Romana Renzová TJ Kovona Karviná 1977 61,2 3 3 5 8
2. 15 Kateřina Měřínská Big1fitness Brno 1978 53,6 6 6 4 10


Bodyfitness ženy - do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Martina Dreher MD-Posilovna Brno 1973 153 3 3 3 9
2. 32 Michaela Kopperová SK Best Fitness 1984 154 6 6 6 18
3. 48 Stanislava Šimíčková Profi Fitness Jurys Č. Těšín 1966 159 9 9 9 27
4. 64 Naděžda Honzáková Profi Fitness Jurys Č. Těšín 1968 159 12 12 12 36


Bodyfitness ženy - do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 20 Jana Ludmila Bendová Big1fitness Brno 1962 162,0 4 4 4 12
2. 27 Sára Sluková MD-Posilovna Brno 1981 161,5 7 6 6 19
3. 41 Petra Urbánková MD-Posilovna Brno 1982 162,0 8 8 8 24


Bodyfitness ženy - nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 17 Michaela Šrotířová Power - Gym Krnov 1978 165,0 7 8 7 22
2. 59 Marie Mikšová AV Sport Zlín 1981 175,0 9 8 8 25
3. 12 Renata Hanáková Fitpeople Jihlava 1970 170,5 10 9 9 28
4. 25 Vendula Bělíková Fitness Factory Jihlava 1983 170,0 9 10 12 31
5. 19 Martina Pojerová Fitness Factory Jihlava 1973 170,0 11 13 12 36
6. 23 Marie Kutílková Fitness 3000 Brno 1984 173,5 16 15 15 46
7. 14 Michaela Prknová Fitness Factory Jihlava 1983 172,0 21 21 21 63


Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 17 Michaela Šrotířová Power - Gym Krnov 1978 165,0 - - - -


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty