Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Předběžný kalendář soutěží pro podzim 2020 najdete zde.

ME žen a fitness mužů 2009 - výsledky

Článek vydán 03. 06. 2009 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 6310

O víkendu 30. a 31. 5. se v Bratislavě konalo Mistrovství Evropy v kulturistice, fitness a bodyfitness žen a fitness mužů 2009. Níže najdete kompletní výsledky.


Fitness ženy do 163 cm

  • 1. - Galan Olga (Ukrajina)
  • 2. - Svitková Daniela (Slovensko)
  • 3. - Ruzu Ekaterina (Rusko)
  • 4. - Raclavská Jitka (Česká republika)
  • 5. - Juhlen Monka (Německo)
  • 6. - Goedhart Lara (Holandsko)
  • 7. - Mile Szilvia (Maďarsko)
  • 8. - Guzik Anna Barbara (Polsko)
  • 9. - Multáňová Dominika (Slovensko B)
  • 10. - Gezer Gulsen (Turecko)

Fitness ženy nad 163 cm

  • 1. - Titarenko Alevtyna (Ukrajina)
  • 2. - Chukaeva Natalia (Rusko)
  • 3. - Nazarenko-Kivikas Natalia (Estonsko)
  • 4. - Filyanina Evgeniya (Rusko)
  • 5. - Barej Ewlina (Polsko)
  • 6. - Bunčáková Barbora (Slovensko)
  • 7. - Bondar Olga (Ukrajina)
  • 8. - Kasvi Tiina Kreettta (Finsko)
  • 9. - Vaghi Zsuzsanna (Maďarsko)
  • 10 . - Narancic Milica (Srbsko)
  • 11. - Pojerová Martina (Česká republika)

Absolutní vítězka

  • 1. - Titarenko Alevtyna (Ukrajina)

Kulturistika ženy do 55 kg

  • 1. - Purdjaková Jana (Slovensko)
  • 2. - Nazarejová Zdena (Slovensko)
  • 3. - Horváthová Eva (Slovensko)
  • 4. - Falk Nathalie (Německo)
  • 5. - Rozmarytsia Oksana (Ukrajina)
  • 6. - Zelentsova Anna (Rusko B)
  • 7. - Gastaldi Federica (Itálie)

Kulturistika ženy nad 55 kg

  • 1. - Linay Simone Annett (Německo)
  • 2. - Vtyurina Natalia (Rusko)
  • 3. - Lomakina Elena (Rusko)
  • 4. - Moilanen Arja Niina (Finsko)
  • 5. - Stöckelová Jana (Česká republika)
  • 6. - Madderson Sharon Margaret (Velká Británie)
  • 7. - Wos Katarzyna Monika (Polsko)
  • 8. - Sedkowska Ewa Halina (Polsko)
  • 9. - Čížová Ludmila (Česká republika)
  • 10. - Szabo Noemi Katalin (Maďarsko)

Absolutní vítězka

  • 1. - Purdjaková Jana (Slovensko)

Bodyfitness ženy do 158 cm

  • 1. - Révajová - Lenártová Natália (Slovensko)
  • 2. - Tarková Martina (Slovensko)
  • 3. - Radzuwoniuk Agata (Polsko)
  • 4. - Branciamore Sonia (Itálie)
  • 5. - Sorsa Heidi (Finsko)
  • 6. - Ishchenko Natalia (Rusko)
  • 7. - Trigila Rosa (Itálie)
  • 8. - Tsvetkova Nadya (Bulharsko)
  • 9. - Galinska Dorota Ewa (Polsko)
  • 10. - Klarkowska Alicja Julia (Polsko)
  • 11. - Shabelna Svitlana (Ukrajina)
  • 12. - Pálešová Jana (Slovensko B)
  • 13. - Altunbuken Gizen (Turecko)

Bodyfitness ženy do 163 cm

  • 1. - Szczotka Anna Elzbieta (Polsko)
  • 2. - Korac Zrinka (Chorvatsko)
  • 3. - Wozniak Edyta (Polsko)
  • 4. - Del Amo Jimenez Marta (Španělsko)
  • 5. - Verbovská Katarína (Slovensko)
  • 6. - Švecová Paula (Slovensko B)
  • 7. - Sokha Olena (Ukrajina)
  • 8. - Spálová Alena (Slovensko)
  • 9. - Ryabukhina Marina (Rusko)
  • 10. - Masaryková Elena (Slovensko)
  • 11. - Horňáková Martina (Slovensko B)
  • 12. - Mikhaylyuk Tatiana (Rusko)
  • 13. - Romano Cristina (Itálie)
  • 14. - Brader Ashmara Sandra (Holandsko)
  • 15. - Bos Patricia (Holandsko)
  • -- - Romano Cristina (Itálie)
  • -- - Woznika Edyta (Polsko B)
  • -- - Abass-Sitting Isabelle (Francie)
  • -- - Garanina Elena (Rusko B)
  • -- - Richterová Renata (Česká republika)

Bodyfitness ženy do 168 cm

  • 1. - Jablonska Renata (Polsko)
  • 2. - Sanchez Miriam (Španělsko)
  • 3. - Molokova Irina (Rusko)
  • 4. - Stepanyuk Olga (Rusko)
  • 5. - Korbová Monika (Slovensko B)
  • 6. - Renčková Mária (Slovensko B)
  • 7. - Kozakiewicz Katarzyna (Polsko)
  • 8. - Pfeiffer Daniela (Německo)
  • 9. - Kohler-Spitzbart Uta (Německo)
  • 10. - Bozzao Roberta (Itálie)
  • 11. - Václavíková Jolana (Česká republika)
  • 12. - Šrotířová Michaela (Česká republika)
  • 13. - Kovacs Noemi (Srbsko)
  • 14. - Van der Horst Yvonne (Nizozemí)
  • 15. - Thornton Carly (Velká Británie)
  • -- - Cuzuioc Elena (Itálie)
  • -- - Portaluri Giovanna (Itálie B)
  • -- -
  • -- -

Bodyfitness ženy nad 168 cm

  • 1. - Kopčoková Soňa (Slovensko)
  • 2. - Moe Nina Sandvold (Norsko)
  • 3. - Klopanová Miroslava (Slovensko)
  • 4. - Schilling Anne (Německo)
  • 5. - Schranz Christine (Rakousko)
  • 6. - Kozyra Patrycja Stanislawa (Polsko B)
  • 7. - Ticháčková Renata (Česká republika)
  • 8. - Rickardsson Marina Angelika (Švédsko)
  • 9. - Kuzmyna Nataliia (Ukrajina)
  • 10. - Alev Christina (Estonsko)
  • 11. - Kovacs Nora Maria (Maďarsko)
  • 12. - Švihlová Martina (Slovensko (B)
  • 13. - Delic Radmila (Srbsko)
  • 14. - Savova Gegana Stanimirova (Bulharsko)

Absolutní vítězka

  • 1. - Kopčoková Soňa (Slovensko)

Fitness muži open

  • 1. - Zaynilov Stanislav (Rusko)
  • 2. - Lopucki Marcin Andrzej (Polsko)
  • 3. - Sergiy Klyepchev (Ukrajina)
  • 4. - Kolenchikov Sergey (Rusko)
  • 5. - Brzozka Tomasz Rafal (Polsko)
  • 6. - Lazorík Jakub (Slovensko)
  • 7. - Hindy Martin (Slovensko B)
  • 8. - Bucura Costin (Rumunsko)
  • 9. - Ozi Attila (Maďarsko)


Pořadí národů

  • 1. - Slovensko
  • 2. - Rusko
  • 3. - Polsko
  • 4. - Ukrajina
  • 5. - Německo


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty