Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Předběžný kalendář soutěží pro podzim 2020 najdete zde.

GP PEPA Opava 2009 - výsledky

Článek vydán 25. 10. 2009 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 7637


Bodyfitness ženy do 162 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
15 Jana Kolbaská Slovensko 1988 157,0
19 Alicja Klarkowska Polsko 1978 158,0
45 Zrinka Fišer Chorvatsko 1980 160,0
54 Anna Szczotka Polsko 1975 160,0
s. 10 Ivana Kovářová TJ Zbrojovka Vsetín 1978 158,0
s. 30 Stanislava Šimíčková Profi fitness Jurys Č. Těšín 1966 160,0
s. 33 Jurgita Tautkevichute Litva 1983 161,0
s. 35 Janka Pálešová Slovensko 1981 157,0
s. 57 Lenka Mužíková SK Quatro Fitness Ostrava 1975 161,0


Bodyfitness ženy nad 162 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
4 Patrycja Kozyra Polsko 1978 170,0
6 Zdena Gottvaldová Big1Fitness Brno 1958 167,0
7 Sandra Jurkute Litva 1985 162,5
12 Veronika Hlavatá Slovensko 1986 173,0
s. 28 Michaela Šrotířová Big1Fitness Brno 1978 167,0
s. 34 Jenny Olsson Švédsko 1975 168,0
s. 50 Petra Urbánková MD Posilovna Brno 1982 162,0
s. 52 Renata Jablonska Polsko 1973 165,0
s. 60 Monika Korbová Slovensko 1979 166,0


Bodyfitness ženy - superfinále

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 45 Zrinka Fišer Chorvatsko 1980 160,0 0 0 3 3
2. 54 Anna Szczotka Polsko 1975 160,0 0 0 7 7
3. 52 Renata Jablonska Polsko 1973 165,0 0 0 8 8
4. 60 Monika Korbová Slovensko 1979 166,0 0 0 13 13
5. 4 Patrycja Kozyra Polsko 1978 170,0 0 0 17 17
6. 6 Zdena Gottvaldová Big1Fitness Brno 1958 167,0 0 0 18 18
7. 19 Alicja Klarkowska Polsko 1978 158,0 0 0 20 20
8. 15 Jana Kolbaská Slovensko 1988 157,0 0 0 22 22


Klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. váh. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 2 Robert Horvat Chorvatsko 1965 70,0 168,0 6 6 8 14
2. 55 Michal Sitter Remi Sport Prostějov 1979 83,0 178,0 6 14 5 19
3. 85 Marcin Lopucki Polsko 1974 84,2 181,5 6 14 6 20
4. 37 Martin Hanzel Švédsko 1972 77,9 175,0 12 24 13 37
5. 16 Vít Kotas Fitness Gym Vrábel 1974 83,5 178,5 18 30 15 45
6. 59 Branko Tumara Rakousko 1983 74,5 172,0 17 36 18 54
7. 22 Mario Weisz Rakousko 1984 87,0 181,5 19 0 0 0
8. 49 Adam Švehla T.J.Zbrojovka Vsetín 1981 99,3 193,0 25 0 0 0
9. 18 Michal Krajewski Polsko 1978 75,4 174,0 27 0 0 0
10. 40 Milan Řehák Bizon Undergr. Gym H. K. 1985 82,2 179,0 30 0 0 0
11. 46 Mark Pocak Rakousko 1984 90,9 185,0 33 0 0 0
12. 11 Lukáš Špaček FC Karo Slavia Havířov 1988 70,3 178,0 36 0 0 0
13. 51 Filip Doliška FC Karo Slavia Havířov 1993 62,1 39 0 0 0


Kulturistika muži do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 47 Mariusz Balazinski Polsko 1970 79,5 6 8 3 11
2. 27 David Plachý Imperial Karlovy Vary 1974 78,0 4 10 7 17
3. 48 Fredrik Spang Švédsko 1974 78,5 9 18 9 27
4. 21 Hilary Nambwaya Švédsko 1983 79,2 14 26 13 39
5. 17 Tomasz Pabiniak Polsko 1983 77,8 13 28 14 42
6. 14 Danijel Miklečić Chorvatsko 1974 77,2 17 34 17 51
7. 25 Miroslav Hanák SK Best Fitness Žďár n. S. 1979 77,6 21 0 0 0


Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 5 Martin Rezek Stan´s Gym Kladno 1975 88,7 4 6 6 12
2. 13 Roderikas Kuodis Litva 1976 84,5 5 12 7 19
3. 41 Petr Hamerník Akademie Ronnie.cz Praha 1982 84,5 9 8 10 28
4. 58 Ivan Horáček City Fitness Centrum Hořice 1948 84,7 12 24 11 35
5. 39 Dušan Kraus Big1Fitness Brno 1983 86,6 15 30 16 46
6. 38 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 81,4 18 36 18 54
7. 44 Rudolf Pinkas Fitness Liberec 1976 84,8 21 0 0 0


Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 32 Vitalyjs Alexandrovs Lotyšsko 1973 96,8 6 10 3 13
2. 36 Arvydas Mickus Litva 1972 105,7 3 8 7 15
3. 26 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 100,7 11 20 6 26
4. 23 Lukáš Osladil Kentoya fitness Praha 1980 91,7 12 26 14 40
5. 24 Radek Čejka Universal Gym Ústí n. L. 1968 111,5 16 28 14 42
6. 53 Danjus Barzinskas Litva 1973 107,3 19 36 18 54
7. 29 Andrzej Kolodziejczik Polsko 1975 109,8 19 0 0 0
8. 20 Tomáš Mach Profi Welln. a M. Pro Kladno 1982 97,3 24 0 0 0
9. 42 Bartosz Guran Polsko 1975 104,0 27 0 0 0
10. 9 Adrian Huizar Austria (Mexico) 1974 98,0 30 0 0 0
11. 8 Zdeněk Flachs FC U Pešků Liberec 1976 100,8 33 0 0 0


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 32 Vitalyjs Alexandrovs Lotyšsko 1973 96,8


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty