Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na sportovní tábory
aerobiku a fitness pro děti

Článek vydán 20. 06. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2522

Sportovní studio Petry Kadlecové pořádá v termínech od 7. 7. do 13. 7., dále pak od 7. 7. do 20. 7. a od 14. 7. do 20. 7. dětské sportovní tábory a soustředění aerobiku a fitness. Ty zahrnují nejen intenzivní program, aerobní trénink v tělocvičně i přírodě, sportovní aerobik, fitness, fanky, hip hop, akrobacii, gymnastiku, fotbal a orientační běhy, ale i adrenalin, zážitky, dobrodružství a zábavu. Program pro chlapce a dívky, který je zaujme a vrátí je od komerčního městského života zpět do dětství.

Děti budou rozděleny do několika sportovních skupin dle věku, výkonnosti a jejich zájmu. Tréninky budou rovněž přizpůsobeny věku a výkonnosti. Děti se naučí základní prvky výše uvedených sportů, rovněž je čeká olympiáda, olympiáda naruby, fotbal, orientační běh, kruhové tréninky, opičí dráhy, sportovní abecedy. Nedílnou součástí tábora a soustředění je nespočet her, poznávání přírody, zdravověda, diskotéka, karneval, táborák, stezka odvahy, plavání a potápění (jen v bazénu), výlet do okolí Skanzenu a Vysokého kopce a exkurze ve výrobě vánočních ozdob.

Více informací najdete najdete v těchto pozvánkách (1.doc, 2.doc) nebo na následujících kontaktech: telefon 602 214 416, e-mail kadlecovapetra@seznam.cz.

(20. 6. 2013) Ještě stále jsou volná místa!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty