Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

DVD s fotografiemi pro účastníky
jarních soutěží 2013 zdarma

Článek vydán 20. 06. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2986

Stejně jako v uplynulém roce na jaře a na podzim, i letos připravil Svaz kulturistiky a fitness České republiky ve spolupráci s internetovým magazínem Ronnie.cz možnost zaslání fotografií z vybraných soutěží závodníkům zdarma na DVD.

Závodníci, kteří se zúčastnili Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness 2013 (Praha), již byli pro zaslání poštovní adresy osloveni a DVD pro ně byla odesílána v uplynulých dnech (poslední skupina zásilek byla podána na poštu dnes, tzn. k příjemcům bude doručena zítra nebo zkraje příštího týdne). DVD obsahují fotografie z pódia, ale také ze zákulisního fotoateliéru.

Další DVD bude obsahovat fotografie z Mistrovství České republiky dorostu a juniorů (Ostrava). Pokud jste se této soutěže jako závodníci zúčastnili a chcete DVD zaslat, stačí, když na e-mailovou adresu sekretariátu sekretariat@skfcr.cz pošlete svoji poštovní adresu. Do názvu e-mailu uveďte, že se jedná o fotografie ze soutěží dorostu a juniorů. Jedinou podmínkou pro zaslání je, aby ve Vaší adrese figurovalo přímo jméno závodníka, který se soutěže zúčastnil, případně jméno oddílu nebo jeho předsedy, pod jehož záštitou závodník startoval. Bude-li tato podmínka splněna, bude Vám DVD zasláno, a to opět zdarma.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty