Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Zahraniční soutěže pro podzim 2013

Článek vydán 23. 07. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 4165

Na stránce s kalendářem soutěží najdete řadu mezinárodních soutěží, které se konají v průběhu podzimu 2013 a kterých se mohou zúčastnit závodníci SKFČR. V následujícím (průběžně doplňovaném) článku najdete k vybraným mezinárodním soutěžím podrobnější informace.


Aktualizováno (27. 11. 2013): doplněna soutěž 1st Ben Weider Diamond Cup.


Jak se na mezinárodní soutěže přihlásit?

Stejně jako v minulých letech i letos platí, že v případě Vašeho zájmu o účast na jakékoliv zahraniční soutěži je bezpodmínečně nutné zaslat žádost o start na e-mailovou adresu sekretariat@skfcr.cz (sekretariát v Praze). Na zahraniční soutěže nemohou podávat přihlášky jednotlivci, může Vás přihlásit pouze národní federace IFBB (tzn. SKFČR).

Co když to tak neudělám?

Při nedodržení výše uvedeného postupu Vám pořadatel v naprosté většině případů neumožní účast. V případě, že Vám účast umožní a SKFČR bude informován o Vaší účasti až zpětně, hrozí reálné riziko disciplinárního řízení.

Povolí svaz start na jakékoliv zahraniční soutěži IFBB?

Pokud se termín zahraniční soutěže nekryje s termínem žádné soutěže v České republice, pak je téměř naprostá jistota, že Vám start na mezinárodní soutěži bude povolen (plus v některých případech bude českým svazem u pořadatele navíc zdarma zajištěno ubytování, v některých případech i hrazena doprava a podobně).

Na některé soutěže ale vzhledem k jejich úrovni a prestiži proběhne předběžná nominace, popř. je nutné splnit určité podmínky dosažených výsledků z minulosti. Toto se týká např. soutěží Arnold Classic (nominace) nebo EVL`s Prague Pro (dobré mezinárodní výsledky z minulosti).

Pokud se termín zahraniční soutěže kryje s termínem soutěže v České republice, kde jsou vypsány kategorie, o kterých uvažujete, budou zahraniční výjezdy povolovány spíše výjimečně.

Soutěže na podzim 2013

Kompletní přehled soutěží najdete zde. Níže jsou k nahlédnutí propozice jednotlivých klání. U některých ale nejsou uvedeny informace prozatím žádné, pro případné podrobnosti kontaktujte sekretariát.

Závěrem

Myslete též, prosíme, na to, že přihlášky je potřeba zasílat s dostatečným náskokem, tzn. nenechávejte zařizování přihlášek až na poslední chvíli, kontaktujte sekretariát hned v okamžiku, kdy se pro účast rozhodnete. Mimo jiné tím umožníte snazší koordinaci pro případný svazem organizovaný společný výjezd více závodníků pro uspoření Vašich nákladů.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty