Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Zahraniční soutěže pro podzim 2013

Článek vydán 23. 07. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 5102

Na stránce s kalendářem soutěží najdete řadu mezinárodních soutěží, které se konají v průběhu podzimu 2013 a kterých se mohou zúčastnit závodníci SKFČR. V následujícím (průběžně doplňovaném) článku najdete k vybraným mezinárodním soutěžím podrobnější informace.


Aktualizováno (27. 11. 2013): doplněna soutěž 1st Ben Weider Diamond Cup.


Jak se na mezinárodní soutěže přihlásit?

Stejně jako v minulých letech i letos platí, že v případě Vašeho zájmu o účast na jakékoliv zahraniční soutěži je bezpodmínečně nutné zaslat žádost o start na e-mailovou adresu sekretariat@skfcr.cz (sekretariát v Praze). Na zahraniční soutěže nemohou podávat přihlášky jednotlivci, může Vás přihlásit pouze národní federace IFBB (tzn. SKFČR).

Co když to tak neudělám?

Při nedodržení výše uvedeného postupu Vám pořadatel v naprosté většině případů neumožní účast. V případě, že Vám účast umožní a SKFČR bude informován o Vaší účasti až zpětně, hrozí reálné riziko disciplinárního řízení.

Povolí svaz start na jakékoliv zahraniční soutěži IFBB?

Pokud se termín zahraniční soutěže nekryje s termínem žádné soutěže v České republice, pak je téměř naprostá jistota, že Vám start na mezinárodní soutěži bude povolen (plus v některých případech bude českým svazem u pořadatele navíc zdarma zajištěno ubytování, v některých případech i hrazena doprava a podobně).

Na některé soutěže ale vzhledem k jejich úrovni a prestiži proběhne předběžná nominace, popř. je nutné splnit určité podmínky dosažených výsledků z minulosti. Toto se týká např. soutěží Arnold Classic (nominace) nebo EVL`s Prague Pro (dobré mezinárodní výsledky z minulosti).

Pokud se termín zahraniční soutěže kryje s termínem soutěže v České republice, kde jsou vypsány kategorie, o kterých uvažujete, budou zahraniční výjezdy povolovány spíše výjimečně.

Soutěže na podzim 2013

Kompletní přehled soutěží najdete zde. Níže jsou k nahlédnutí propozice jednotlivých klání. U některých ale nejsou uvedeny informace prozatím žádné, pro případné podrobnosti kontaktujte sekretariát.

Závěrem

Myslete též, prosíme, na to, že přihlášky je potřeba zasílat s dostatečným náskokem, tzn. nenechávejte zařizování přihlášek až na poslední chvíli, kontaktujte sekretariát hned v okamžiku, kdy se pro účast rozhodnete. Mimo jiné tím umožníte snazší koordinaci pro případný svazem organizovaný společný výjezd více závodníků pro uspoření Vašich nákladů.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty