Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Z činnosti Disciplinární komise SKFČR
v roce 2013

Článek vydán 01. 01. 2013 - Odborné komise - zhlédnutí: 3598

Disciplinární komise Svazu kulturistiky a fitness České republiky má za úkol řešit možná provinění členů SKFČR proti stanovám, směrnicím a ostatním předpisům upravující práva a povinnosti členů.

Jiné roky: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Dopingové případy

V rámci jarní soutěžní sezóny byli komisaři Antidopingového výboru České republiky (ADV ČR) přítomni na 3 soutěžích. Na soutěžích mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska v kategoriích mužů a žen v Nechanicích a ve Zbýšově testovali celkem 12 závodníků. Výsledky rozborů ukázaly 5 podezření na zneužití zakázaných látek. Těchto 5 případů nyní Disciplinární komise SKFČR řeší. V případě, že budou sportovci uznáni vinnými z porušení pravidel, budou výsledky ve chvíli nabytí právní moci konečného rozhodnutí zveřejněny. Komisaři ADV ČR byli přítomni i na mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v Praze, kde testovali celkem 5 závodníků. Všichni měli své výsledky v pořádku.

Účast na neschválené soutěží

V červnu letošního roku se celkem 8 členů SKFČR zúčastnilo neschválené soutěže. Na riziko účasti na neschválených soutěžích na svazových webových stránkách opakovaně upozorňujeme, naposledy se tak stalo jen několik dní před daným soutěžním kláním. Všech 8 členů je nyní řešeno Disciplinární komisí. V případě, že budou uznáni vinnými z porušení pravidel, pak budou výsledky disciplinárního řízení ve chvíli nabytí právní moci konečného rozhodnutí zveřejněny.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty