Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soustředění talentované mládeže
SKFČR 2013 - pozvánka

Článek vydán 20. 08. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3808

Svaz kulturistiky a fitness ČR bude i v letošním roce pokračovat v systematickém vzdělávání talentovaných závodníků mládežnických kategorií a práci s nimi, a tak se opět jako v roce 2010, 2011 a 2012 uskuteční již tradičně poslední prodloužený víkend letošních prázdnin čtyřdenní soustředění talentované mládeže SKFČR pro závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií.

Díky podpoře mladých závodníků SKFČR firmou Nutrend se soustředění uskuteční ve stejném rozsahu jako v loňských letech ve dnech 29. srpna - 1. září v luxusních prostorách čtyřhvězdičkového wellness hotelového komplexu Lužan na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska v Rumburku.

Komisi mládeže SKFČR se tak podařilo pro všechny účastníky zajistit v prostorách jedné budovy:

  • ubytování v luxusních hotelových prostorách na 4 dny s možností využití wellness, sauny, bowlingu atd.
  • neomezený přístup do nově vybavené posilovny Fitness centrum Lužan (kterou v tuto chvíli vede reprezentant ČR Zdeněk Razák)
  • stravování v rámci zásad kulturistické výživy v krásné restauraci
  • kompletní sortiment doplňkové výživy nejvyšší kvality od firmy Nutrend po celou dobu soustředění (Amino BCAA Mega Strong, Whey Core 100, Compress B. I. G., Creatine Ethyl Ester, Compress Fever a Vitamín C se šípky)
  • dárky do přípravy všem účastníkům soustředění od firmy Nutrend (Compress Caliber Pump, Amino BCAA Mega Strong a proteinové tyčinky)
  • bohatý program plný přednášek, seminářů, tvrdých tréninků pod vedením trenérů mládeže, detailní nácvik pózování, kolektivní hry, seminář známých osobností vrcholové kulturistiky atd.

Toto vše je pro každého z účastníků ZDARMA. Máte zájem o účast na soustředění? V tuto chvíli po potvrzení účasti přímo oslovených závodníků zbývají na soustředění poslední 2 volná místa! Pokud jste se na jarním mistrovství ČR v kategorii dorostenců a juniorů umístili ve finále a máte aktivní chuť dozvědět se nové informace, předseda komise mládeže Ing. Lukáš Roubík vyzývá všechny závodníky, aby se mu přihlásili na e-mail lukas.roubik@skfcr.cz nejpozději do čtvrtka 22. srpna.

Připomeňte si celé prostory i průběh soustředění talentované mládeže ve videu níže.Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty