Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Arnold Classic Europe 2013
- informace pro závodníky

Článek vydán 13. 09. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3233

Následující informace je určena pro všechny závodníky, kteří mají zájem o start na Arnold Classic Europe 2013 (a kteří se na soutěž nominují – viz tento článek).

Cesta do místa konání

Svaz kulturistiky a fitness České republiky může pomoci závodníkům se zakoupením letenek a zajištění ubytování v místě konání, ale nikoli jako v minulých letech, kdy závodníci zasílali platby na svaz a ten následně kupoval letenky a platil ubytování, ale pouze zprostředkováním přímého kontaktu mezi závodníky a leteckou společností nebo daným hotelem – samotná platba za letenky nebo ubytování už bude řešena přímo od závodníka dané společnosti. SKFČR jako prostředník nebude v těchto platbách figurovat. Konečná volba letecké společnosti i místa ubytování je ryze na rozhodnutí závodníka, každopádně svaz Vám může pomoci při výběru nejvhodnějšího letu i hotelu (a to ideálně takového, kde budou ubytováni i ostatní čeští závodníci). Pro konkrétní informace a doporučení kontaktujte sekretariát a to buď e-mailem nebo telefonicky.

Organizace při soutěži

Arnold Classic Europe je sice soutěží velmi prestižní, avšak nejedná se o mistrovství světa ani mistrovství Evropy, tzn. oficiální delegát českého svazu bude závodníkům v místě prezentace v předem domluvený čas plně k dispozici a pomůže jim se všemi případnými náležitostmi, ale nenese za sportovce zodpovědnost. Je tedy na každém, aby přišel na prezentaci včas, stejné platí potom o samotné soutěži. Opět je nejlepší se dopředu (po nominaci) spojit s delegátem a domluvit se, zda-li a s čím potřebujete v místě konání pomoci, bude-li to jen trochu možné, vyjde Vám maximálně vstříc.

Harmonogram soutěže

Registrace začíná dne 10. 10. 2013 ( čtvrtek) od 10:00 a končí až ve 20:00 bez ohledu na pořadí kategorie či státu. Soutěž pak začíná 11. 10. 2013 (pátek) a končí 13. 10. 2013 (neděle). Více informací o harmonogramu soutěže se objeví později na stránce www.arnoldclassiceurope.es (některé jeho aspekty upravují organizátoři až dle počtu zaslaných přihlášek a také dle počtu závodníků odprezentovaných v průběhu čtvrtka před soutěží). Samotné propozice soutěže najdete v tomto článku.

Závěrem

Uvedené změny, kdy je větší zodpovědnost převedena na závodníky (ale zároveň je zachována maximální pomoc ze strany svazu) vychází z nedobrých zkušeností z minulého roku, kdy vinou několika závodníků vznikly přímo na soutěži nemalé komplikace. Přesto nadále platí, že s čímkoliv potřebujete pomoci, můžete se jednak dopředu domluvit na sekretariátu a jednak můžete i v místě soutěže kdykoliv vyhledat delegáta, který udělá maximum pro to, aby Vám pomohl.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty