Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska juniorů - výsledky

Článek vydán 31. 05. 2006 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 5249

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice, bodyfitness a fitness juniorů a juniorek
TJ Sokol Bystřice n/Pernštejnem, Dům kultury, 28. 5. 2006
Hlavní rozhodčí: Robert Komiš
Sekretář rozhodčích: ing, František Dolíhal
Hodnotící rozhodčí: Irena Pokorná, Pavel Rašín, František Junák
Pavel Dostál, Iveta Vincourková
Delegát SKFČR: Jiří Řehůřek
Absolutní vítěz: Zdeněk Chládek, Jakub Boček, Darja Káňová

Kulturistika junioři do 70 kg

p. st.č. Jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha sem. fin. celk.
1. 45 Lukáš TOPINKA Fit People Jihlava 88 68,4 3 3 6
2. 19 Ondřej KONEČNÝ Fitness Korzo Šumperk 87 65,0 6 6 12
3. 5 Lukáš MRÁZEK ASK Blansko 86 68,5 11 11 22
4. 46 Martin JANÍČEK SK Slavia Orlová 87 67,3 11 12 23
5. 17 Michal DVOŘÁK SKK a F Quasimodo Brno 86 67,3 14 14 28
6. 34 Zdeněk KUBĚNA ASK Blansko 87 64,4 18 17 35
7. 54 Martin WILDT FC Karo Slavia Havířov 90 64,3 21 0 *21
8. 51 Martin HOLAŇ FC Karo Slavia Havířov 88 68,9 25 0 *25
9. 16 Boris ŠTULLER FC Karo Slavia Havířov 89 70,0 26 0 *26
10. 32 Tomáš PISKLÁK FC Karo Slavia Havířov 90 60,9 30 0 *30

Kulturistika junioři do 77 kg

p. st.č. Jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha sem. fin. celk.
1. 15 Zdeněk CHLÁDEK O.K. Rousínov 85 75,0 3 3 6
2. 68 Michal BOLGÁČ O.K. Rousínov 85 71,1 6 6 12
3. 13 Michal DUDA SK Pepa Centrum Opava 87 75,6 11 11 22
4. 39 Martin ČERMÁK SK Quatro Fitness Ostrava 88 74,8 11 12 23
5. 29 Petr HANZLÍK Fitness Studio Jumi Bolatice 85 71,6 13 12 25
6. 25 Lukáš OGROCKI SK Slavia Orlová 87 76,4 18 18 36
7. 37 Jiří POLÁČEK FC B + M Pelhřimov 87 71,6 24 0 *24
8. 38 David STANEČKA SK Přerov 85 73,5 24 0 *24
9. 33 Michal JUZEK Fitness Studio Návsí 87 75,8 25 0 *25
10. 44 Petr ŠATNÝ SKK Přerov-Předmostí 85 73,0 27 0 *27
11. 66 Radim BYRTUS Fitn.Classic Gym Bystřice n/Olší 87 73,3 33 0 *33
12. 26 Roman BYCHNER ASK Blansko 88 74,7 36 0 *36

Kulturistika junioři nad 77 kg

p. st.č. Jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha sem. fin. celk.
1. 76 Petr VOJÁČEK TJ Sokol Šumperk 86 90,2 3 3 6
2. 23 Filip HUNAL FC B + M Pelhřimov 86 90,0 6 6 12
3. 74 Zdeněk SKŘIVÁNEK SKK Gapa Kroměříž 86 90,2 10 10 20
4. 71 Jan CAHA KKaST TJ Třebíč 88 83,3 11 11 22
5. 70 Jan HORÁK Gold's Gym Brno 86 80,4 14 14 28
6. 65 Jan KERN Free Sport Brno 87 85,3 18 18 36
7. 42 Milan ŠTYNDL FC Academie Vysoč. Bystř.n/P 87 90,0 21 0 *21
8. 40 Petr BĚLÁK SK Pepa Centrum Opava 85 84,9 24 0 *24

Fitness juniorky

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha/výš sem. fin. 1 fin. 2 celk.
1. 8 Andrea KRÁLOVÁ SK Fitness Ave Přerov 88 165,0 3 3 3 9
2. 24 Radka RAŠŤÁKOVÁ SK Fitness Ave Přerov 89 165,0 6 10 6 22
3. 14 Julia MUZHIKOVA O.K. Zbýšov 89 164,0 10 8 10 28
4. 28 Lucie GERLOVÁ SK Fitness Ave Přerov 88 160,0 11 18 11 40
5. 36 Monika BRLICOVÁ SK Fitness Ave Přerov 88 163,0 16 12 16 44
6. 10 Markéta VOJTÁŠKOVÁ SK Fitness Ave Přerov 89 162,0 17 12 17 46
7. 22 Veronika MATUŠINCOVÁ SK Fitness Ave Přerov 93 165,0 21 21 21 63

Bodyfitness juniorky

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha/výš sem. fin. 1 fin. 2 celk.
1. 7 Darja KÁŇOVÁ FC Šembi Dolní Lutyně 89 175,0 4 4 4 12
2. 3 Markéta ŠABATOVÁ Fitness Evy Šabatové 87 163,0 5 5 5 15
3. 81 Jana ŠTĚPPÁNKOVÁ SK Přerov 85 158,0 9 9 9 27
4. 62 Marie ŠOTOVÁ FC Karo Slavia Havířov 85 158,0 12 12 12 36
5. 69 Andrea HAVLÍČKOVÁ Big One Fitness Brno 90 159,0 15 15 15 45
6. 48 Andrea KARLÍKOVÁ Big One Fitness Brno 86 163,0 18 18 18 54

Fitness junioři

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha/výš sem. fin. 1 fin. 2 celk.
1. 2 Jakub BOČEK Fitness Studio Jumi Bolatice 87 174/66,6 3 3 3 9
2. 16 Boris ŠTULLER FC Karo Slavia Havířov 89 178/70,0 8 6 8 22
3. 31 Vladimír ČECHÁK SK Fitness Ave Přerov 88 174/68,8 7 8 7 23
4. 63 Miroslav ŠPAČEK FC Karo Slavia Havířov 92 172/57,6 12 12 12 36

Bodyfitness junioři

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha/výš sem. fin. 1 fin. 2 celk.
1. 29 Petr HANZLÍK Fitness Studio Bolatice 85 172/71,6 3 8 3 14
2. 37 Jiří POLÁČEK FC B + M Pelhřimov 87 178/71,6 6 7 6 19
3. 66 Radim BYRTUS Classic Gym Bystřice n/Olší 87 184/73,3 12 3 12 27
4. 5 Lukáš MRÁZEK ASK Blansko 86 175/68,5 9 12 9 30
5. 54 Martin WILDT FC Karo Slavia Havířov 90 174/64,3 16 15 15 46
6. 26 Roman BYCHLER ASK Blansko 88 178/74,7 17 18 18 53
7. 51 Martin HOLAŇ FC Karo Slavia Havířov 88 179/68,9 21 21 21 63
8. 32 Tomáš PISKLÁK FC Karo Slavia Havířov 90 174/60.9 24 24 24 72
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty