Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Sportovní kanál SPORT 5 přinese reportáže ze všech kondičních soutěží!

Článek vydán 22. 11. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3507

V tomto týdnu byla uzavřena spolupráce mezi Svazem kulturistiky a fitness České republiky a sportovním kanálem SPORT 5. Ten bude nově přinášet reportáže ze všech našich soutěží! Prvními budou již ohlédnutí za Grand Prix Ostrava a Grand Prix Jalex Krnov, které se konají o tomto víkendu. Na obrazovkách sportovního kanálu v premiéře a několika reprízách, poté i ze záznamu na internetových stránkách se můžete těšit na reportážní sestřih soutěžních klání včetně zajímavých rozhovorů s vítězi! Hlavní díl nákladů na zpracování reportáží hradí a tedy sponzorem pořadů je internetový magazín Ronnie.cz.

Televize SPORT 5 zažila v září letošního roku přelomovou transformaci z monotematické stanice zaměřené výhradně na automobilismus a automobilový sport na všeobecný sportovní kanál. Oproti stávajícímu šíření v placených kabelových, IPTV a satelitních sítích je nově SPORT 5 volně dostupný v pozemním vysílání (DVB-T síti Multiplex 3) v regionu Praha a Středočeský kraj (21% obyvatel ČR). Zároveň SPORT 5 nevymizela z nabídek kabelových a satelitních operátorů (SkyLink, UPC, O2 a další), naopak se posunula z placených sportovních balíčků do základních nabídek pro všechny zákazníky těchto platforem. Více na www.sport5.cz.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty