Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Česká pojišťovna
pomáhá kulturistice a fitness

Článek vydán 05. 12. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 5361

Svaz kulturistiky a fitness České republiky má nového partnera! Stala se jím Česká pojišťovna (v zastoupení obchodní kanceláře Hlučín), která podpoří SKFČR ve formě přímého sponzorování a která také nově přináší velké výhody pro všechny závodníky, ale samozřejmě také pro oddíly a všechny jejich členy! Základní představení nové spolupráce najdete v následujícím textu, podrobnější informace budeme přinášet v následujících dnech a týdnech!


Česká pojišťovna patří mezi společnosti, jejichž historie se v Česku řadí vůbec k těm nejdelším. Tento pojišťovací ústav přitom nestaví jen na silné tradici datující se od roku 1827, ale v posledních letech se rozvinul v moderní společnost, která sleduje a nastoluje trendy a zásadně investuje do změn a inovací. Díky nim nyní Česká pojišťovna vstupuje do aktivního partnerství se Svazem kulturistiky a fitness České republiky (SKFČR).

Sport obecně patří k aktivitám, které Česká pojišťovna dlouhodobě a systematicky podporuje. Ať už se jedná o lední hokej, florbal, dostihový a parkurový sport nebo třeba partnerství s Českým olympijským týmem. Když se podíváme do historie ale i do současnosti, dokáže Česká pojišťovna nabídnout sportovním nadšencům i profesionálům taková pojistná řešení, která řeší i velmi individuální potřeby.

Právě oblast kulturistiky a fitness tak nyní Česká pojišťovna podporuje unikátní nabídkou, která je k dispozici všem členům SKFČR. Ti tak mají k dispozici pojistné produkty, jež jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům nejen sportovců, ale také provozovatelů posiloven.

Prvotřídní úrazové pojištění

Česká pojišťovna v rámci svého partnerství se Svazem kulturistiky nabízí jeho členům úrazové pojištění, které dokáže ošetřit i ty úrazy, jež jsou pro silové sporty typické. V případě kulturistů jde zejména o pohmoždění, natržení a natažení svalů. Tato zranění nejen že jsou bolestivá, ale dokáží v průběhu rekonvalescence vyřadit sportovce z běžného života i na několik týdnů. Navíc úrazy nejsou ničím výjimečným, denně vyhledá lékařské ošetření s úrazem kolem pěti tisíc lidí. Česká pojišťovna proto nabízí jako jediná na trhu speciální Úrazové pojištění sportovců.

V jeho rámci mohou členové svazu kulturistiky počítat se širokým spektrem krytých rizik (speciálně pak sportovních úrazů), zvýhodněnou cenou a také službou tzv. dopředné likvidace. Během ní je na základě předložené první lékařské zprávy s určenou diagnózou vyplaceno pojistné plnění během tří dní. Sportovec tak finanční podporu získá v době, kdy ji nejvíce potřebuje – tedy na začátku léčby.

Základní informace o možných plnění při různých druzích úrazu najdete na následujícím letáku. Ten pro tento okamžik berte jako informační, podrobnosti přineseme v dalších článcích.

Kvalitní pojištění posiloven

Pojištění od České pojišťovny se dokáže přizpůsobit i potřebám těch, kteří provozují fitness centra či posilovny. Právě členským sportovištím Svazu kulturistiky a fitness České republiky je k dispozici pojištění ušité na míru jejich potřebám. Pojištění fitcenter od ČP totiž obsahuje nadstandardní rozsah i podmínky při případy, kdy posilovnu a její vybavení poškodí živelní události, dojde ke krádeži nebo vandalizmu. Specifické jsou také parametry pro odpovědnostní pojištění, které se hodí pro případy, že provozovatel fitcentra způsobí škodu na majetku či zdraví třetích osob. Pojištění se přitom vztahuje i na věci užívané a převzaté nebo přepravované autem.

Základní informace o pojištění posiloven najdete na následujícím letáku. I jej pro tento okamžik berte pouze jako informační, podrobnosti přineseme v dalších článcích.

Jednoduché sjednání

Jste-li členem Svazu kulturistiky a fitness České republiky a zaujala-li Vás nabídka České pojišťovny, není nic jednoduššího, než se o ní dozvědět více. K dispozici je Vám internetový portál www.cpomh.cz, kde získáte důležité informace. Exkluzivní spolupráci se SKFČR zajišťuje výhradně obchodní kancelář České pojišťovny v Hlučíně, kde jsou její pracovníci připraveni poskytnout zájemcům veškerý servis. Pojištění je tak možné vyřešit elektronicky či po telefonu z pohodlí domova.

Nezapomeňte, že Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která dokáže nabídnout celou řadu originálních pojistných řešení – ať už se to týká Vašeho auta, nebo vlastního majetku. I o nich a výrazných slevách pro členy Svazu kulturistiky a fitness České republiky Vás budeme informovat.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty