Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Závodníci se již mohou hlásit
na Olympia Amateur Europe v Praze

Článek vydán 04. 02. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3781

Ve dnech 5. až 7. června se v pražské Tipsport Areně odehraje prestižní klání v amatérské kulturistice a fitness Olympia Amateur Europe. Nejnovější informace k soutěži, zajímavé jak pro fanoušky, tak i pro samotné závodníky, nabízí nová tisková zpráva, kterou koncem ledna zveřejnili pořadatelé.


Tisková zpráva:

Závodníci se již mohou hlásit na Olympia Amateur Europe v Praze

Praha, 31. 1. 2014 - Prestižní mezinárodní soutěž Olympia Amateur Europe, která se odehraje ve dnech 5. až 7. června v Praze, nabízí všem amatérským závodníkům unikátní šanci zažít vrcholnou sportovní akci. Velkým lákadlem je také pět profesionálních karet pro celkové vítěze jednotlivých kategorií - fitness žen, physique žen, bikiny fitness žen, kulturistiky mužů a physique mužů. Díky této ojedinělé možnosti lze očekávat špičkovou úroveň soutěžících. Závodníci se na soutěž již mohou hlásit přes národní federace.

"Není to první amatérská Olympie, kterou bude Sportovní holding Praha pořádat. K minulým dvěma ročníkům EVL´s Prague Pro totiž byla přiřazena soutěž Olympia Amateur Bikini. Ale díky počtu kategorií se to samozřejmě nedá srovnávat. V červnu se v Praze odehraje historicky největší Olympia Amateur na světě a je symbolické, že se událost takového rozsahu koná právě v roce, kdy profesionální Olympie slaví 50. výročí," řekl Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha, pořadatele soutěže.

Podmínkou účasti na Olympia Amateur Europe je vedle zaplacení registračního poplatku ve výši 250 euro pouze platná mezinárodní karta IFBB pro letošní rok. "Dáváme šanci vyzkoušet si na vlastní kůži atmosféru prestižní soutěže všem zájemcům. Přihlásit se tedy mohou i ti, pro které to bude úplně první soutěžní start. Za jedinečnou cenu mají možnost stát se ze dne na den profesionály," vysvětlil Speychal.

Registrační poplatek je možné zaplatit předběžně na www.ifbb.com/registration, nebo až při registraci ve čtvrtek 5. června před závodem. "Závodníci, kteří nemají pro rok 2014 platnou mezinárodní kartu IFBB, si ji mohou zajistit i v rámci registrace na závod," doplnil Speychal.

V pátek 6. června se návštěvníkům otevřou brány pražské Tipsport Areny v devět hodin dopoledne, kdy začíná Fitness EXPO, dvoudenní veletrh sportovního vybavení a doplňků převážně z oblasti fitness a kulturistiky. Polovina multifunkční arény bude patřit vystavovatelům, druhá polovina sportovcům, kterým semifinále začne v deset hodin dopoledne a bude probíhat celý den. V sobotu startuje Fitness EXPO i soutěž ve stejný čas jako v pátek a zlatý hřeb Olympia Amateur Europe, finále jednotlivých kategorií, začíná v 18:00.

Veškeré podrobné informace pro závodníky jsou k dispozici v inspekčním reportu na oficiálních webových stránkách www.olympiaamateur.com.

Oficiální facebooková stránka: www.facebook.com/olympiaamateur.


Olympia Amateur Europe 2014


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty