Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seminář SKFČR a fitness
maškarní ples 2014 - ohlédnutí

Článek vydán 17. 02. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3967

V pátek 14. února 2014 se v krásném hotelu u brněnské přehrady Maximus Resort uskutečnil seminář SKFČR a fitness maškarní ples. Hlavní myšlenkou celého setkání bylo vytvoření prostoru pro diskusi nad směřováním a dalším rozvojem SKFČR s aktivními členy SKFČR, informování o vývoji uvnitř SKFČR a vyslechnutí všech dotazů a podnětů od členů SKFČR. Těch se do Brna sjely bezmála tři desítky, a to z řad závodníků, trenérů, předsedů oddílů, pořadatelů soutěží i rozhodčích. Po úvodním přivítání všechny účastníky nejprve seznámili členové Výkonného výboru SKFČR, Disciplinární komise a Revizní komise s jednotlivými klíčovými oblastmi fungování SKFČR, a to zejména s financováním SKFČR, vývojem v letech 2011 až 2014, rozvojem spolupráce s partnery, oblastí reprezentace, spolupráce s ADV ČR, rozhodováním na soutěžích, dále byly probrány a diskutovány nové kategorie apod. Celý tříhodinový seminář uzavírala velmi podnětná a přínosná diskuse se všemi účastníky nad dalším směřováním SKFČR, podněty pro další rozvoj, získávání nových partnerů apod. Všem účastníkům patří za jejich přínosné připomínky a nápady veliké poděkování.

Ve druhé části celého setkání byl ve spolupráci s občanským hnutím Společná vize připraven fitness maškarní ples. Po pracovním odpoledni tak byla pro všechny připravena zábava v podobě bohatého programu plesu, soutěží, exhibičních vystoupení a legrace. Účast na plese si nenechali ujít např. profesionál IFBB Jan Kubík, absolutní mistr ČR 2013 František Huf, absolutní mistryně ČR v bikiny fitness 2013 Maria Pomerantseva, mistr světa juniorů Tomáš Horák, mistr ČR mužů René Gorol, reprezentantky Marie Mikšová, Jana Ludmila Bendová, Michaela Růžičková, či státní trenérka reprezentace žen Zdena Razýmová, která na celém plese získala cenu za nejlepší masku. Těmto i všem mnoha dalším účastníkům velice děkujeme za účast a za příjemné a přátelské chvíle plné odpolední práce i večerní zábavy.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty