Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na kurzy Nutris
- pro členy SKFČR výhodněji!

Článek vydán 21. 03. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3258

Společnost Nutris Vám nabízí účast na akreditovaných kurzech Poradce pro výživu s těmi nejlepšími přednášejícími v oboru. Nejbližší kurzy se budou konat v dubnu ve slovenské Nitře a v květnu v Praze. Pro všechny členy Svazu kulturistiky a fitness České republiky navíc platí výhodnější ceny!

Akreditovaný kurz poradce pro výživu společnosti Nutris a Aliance výživových poradců je kurzem s certifikátem pro získání živnostenského listu. Vzdělávací kurz je certifikován Aliancí výživových poradců České republiky. V akreditovaném kurzu poradce pro výživu Nutris získáte veškeré informace nutné k provozování samostatného výživového poradenství. Zkušení lektoři Vám nabídnou průřez světem zdravé výživy, sestavování jídelníčku a práce s klientem.

Termíny a informace ke stažení:

Protože je společnost Nutris partnerem Svazu kulturistiky a fitness České republiky, platí pro všechny členy SKFČR na uvedené kurzy výhodnější ceny. Cena základního kurzu Nutris Poradce pro výživu k získání živnostenského listu výživového poradce bude výhodnější o 15 % (bez ubytování), cena dvoudenního kurzu sportovní výživy bude levnější o 20 %, ceny odborných jednodenních seminářů a kurzů budou levnější o 20 %. Uvedené slevy se vztahují na všechny členy SKFČR, tzn. jak na aktivní závodníky tak také na řadové členy všech oddílů. Pro uplatnění této slevy stačí jen při zasílání přihlášky uvést spolu s Vaším jménem i jméno Vašeho mateřského oddílu, přihlášku pak zašlete v kopii také na adresu sekretariat@skfcr.cz.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty