Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Přijďte rozhodnout o směřování kulturistiky a fitness v dalších letech!

Článek vydán 18. 03. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3224

Jste aktivním či již bývalým závodníkem? Jste trenérem? Jste majitelem oddílu? Nebo jste „jen“ řadovým členem? Pak i Vy můžete rozhodnout, jakým směrem půjde česká kulturistika a fitness v následujících čtyřech letech. Na konci března se totiž konají volby do nejvyšších míst Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Do jakých orgánů se volí?

Svaz kulturistiky a fitness České republiky je občanské sdružení, které v České republice organizuje soutěže v kulturistice a fitness, soustředění, semináře, zajišťuje studium trenérů a stará se o další související činnosti. V čele SKFČR stojí zpravidla pětičlenný Výkonný výbor (pětice lidí, která v době mezi Valnými hromadami rozhoduje o klíčových aktivitách SKFČR a zajišťuje běžnou agendu a funkčnost), případné prohřešky proti pravidlům řeší tříčlenná Disciplinární komise a nad správností veškerého dění bdí tříčlenná Revizní komise. Do všech těchto pozic budou zvoleni lidé rozhodnutím Volební valné hromady na konci března letošního roku.

V současnosti jsou členy Výkonného výboru Ing. Martin Jebas (zastupující předseda), Vjačeslav Vinogradov, Ing. Lukáš Roubík a Tomáš Dluhoš. V Disciplinární komisi jsou Martin Louda (předseda), Miroslav Tichý a Jaroslav Mlček, v Revizní komisi pak Luboš Koumal (předseda), Stanislav Mikulenka a Martin Dráb. Seznam kandidátů pro letošní volby bude průběžně doplňován na této stránce.

Kdo může volit?

Členy SKFČR jsou oddíly, buď občanská sdružení, nebo komerční subjekty, kterých je k dnešnímu dni 351 (kompletní seznam zde). Každý z oddílů má svého předsedu, jenž se může zúčastnit Valné hromady a hlasovat na ní. Předseda může ale účastí písemně pověřit i jakoukoliv jinou osobu, závodníka, trenéra apod.

Minulé Valné hromady (nevolební), která se konala vloni v Praze, se zúčastnilo pouze 32 zástupců oddílů. Letošní Valná hromada je ale mnohem důležitější a je v zájmu všech, od členů oddílů přes trenéry, aktivní závodníky až k předsedům, aby účast na zasedání byla co nejvyšší. Jste-li předsedou, věnujte poslední březnovou sobotu účasti na Valné hromadě, v případě, že nemůžete, pověřte někoho jiného! Jste-li závodníkem, trenérem, členem oddílu, kontaktujte svého předsedu a v případě, že on sám na Valnou hromadu nepojede, požádejte ho o pověření, abyste jej Vy mohli na Valné hromadě zastupovat! Význam Vaší účasti je opravdu velký, neboť - jak bylo zmíněno v úvodu - směrem, jaký vyberete i Vy, půjde kulturistika a fitness po další čtyřleté období!

Potřebné dokumenty

Jste-li předsedou oddílu a Vaše jméno tedy figuruje v seznamu oddílů, pak Vám pro účast stačí vyplněný delegační list (ke stažení zde, *.DOC). Jste-li osobou, která bude předsedou pověřená, potřebujete vyplněný výše uvedený delegační list a také vyplněnou plnou moc (ke stažení zde, *.DOC). V obou případech pak v den konání Valné hromady budete při prezentaci potřebovat také platný doklad totožnosti.

Kdy a kde

Valná hromada SKFČR se bude konat v sobotu 29. března 2014, prezentace začíná od 9:00, samotné zasedání začne v 10:00. Předpokládané ukončení je v cca 15:00 (včetně pauzy na oběd, který je zajištěn zdarma). Místem konání je hotel Slovan v centru Brna (Lidická 23, informace o místě konání a parkování zde).

Kam pro více informací

Kompletní informace o Valné hromadě najdete na www.skfcr.cz/vh.

V případě, že byste k účasti nebo k samotné Valné hromadě měli jakékoliv otázky, můžete kontaktovat sekretariát (Vjačeslav Vinogradov - tel.: 739 788 348, Martin Jebas - tel.: 773 22 22 70), případné další kontakty najdete zde.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty