Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nejzdatnější mládež a střední škola 2014
- úvodní informace

Článek vydán 03. 05. 2014 - Střední školy - zhlédnutí: 5088

V první polovině dubna letošního roku byli osloveni ředitelé nebo učitelé tělesné výchovy na všech středních školách v České republice s nabídkou účasti jejich školy v seriálu soutěží Nejzdatnější mládež a střední škola 2014. Níže najdete o tomto klání (letos se koná již 11. ročník) podrobné informace. Ohlédnutí za 9. ročníkem najdete např. v tomto článku, ohlédnutí za loňským 10. ročníkem pak v tomto článku.


Doplněno (21. 04. 2014) - Mistrovství České republiky o nejzdatnější mládež a střední školu 2014 se bude konat dne 12. června 2014 v prostorách Obchodní akademie Česká Lípa.

Doplněno (03. 05. 2014) - Ubytování soutěžících je možné zajistit v domově mládeže Střední průmyslové školy v České Lípě, ul. Havlíčková 426 (na náklady ubytovaných; cena 230 Kč za noc). Kontakt: Libuše Němečková, tel.: 487 833 150, mail: libuse.nemeckova@sps-cl.cz.


Ohlédnutí za soutěžemi v Ročence kulturistiky a fitness 2012-2013:

Soutěž je koncipována tak, aby srovnala všestranné silové, rychlostní, vytrvalostní a dovednostní schopnosti v soutěži jednotlivců i týmů dívek a chlapců. Obecný model této soutěže je uspořádán do oblastních internetových kol, s následným mistrovstvím České republiky, na kterém se utkají nejlepší školy o hodnotné ceny. Úvodní internetové kolo probíhá individuálně na každé škole, kdy se (např. v rámci hodin tělesné výchovy, ve sportovních dnech apod.) utkají studenti (ať už vybraní, nebo všichni) v předem určených disciplínách. Ty jsou následně vyhodnoceny dle pravidel uvedených v propozicích a škola sestaví týmy z nejlepších soutěžících (dívčí a chlapecký tým, popř. jen jeden vybraný, buď dívčí, nebo chlapecký), výsledky pak zašle na připraveném formuláři k dalšímu vyhodnocení. Na základě zaslaných výsledků internetových kol vybere SKFČR nejlepší školy a jejich týmy pozve na navazující mistrovství České republiky. To se budou konat plně v organizaci SKFČR.

Níže najdete ke stažení všechny úvodní dokumenty:

V případě, že byste měli k soutěžím jakékoliv otázky, můžete kontaktovat předsedu Komise škol Luboše Koumala (tel.: 605 705 422, e-mail: lubos.koumal@skfcr.cz.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty