Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na seminář
s Pawlem Fillebornem

Článek vydán 29. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3729

V neděli 8. června - den po konání Olympia Amateur Europe - proběhne od 10:00 v pražské Tipsport areně (vchod č. 32) seminář s Pawlem Fillebornem, vicepresidentem evropské federace EBFF a především mužem, který stojí v čele všech rozhodčích na nejvýznamnějších mezinárodních amatérských soutěžích.

Seminář (který bude v angličtině, avšak samozřejmě za přítomnosti českého tlumočníka) je určen pro všechny rozhodčí, ale také pro závodníky a trenéry, kteří chtějí slyšet vše o nejdůležitějších pravidlech všech soutěžních disciplín federace IFBB, o vystupování na pódiu mezinárodních soutěží, o kritériích rozhodování jednotlivých kategorií a také o nejdůležitějších rozdílech v hodnocení mezi jednotlivými soutěžními disciplínami od kulturistiky a klasické kulturistiky přes bodyfitness a bikiny fitness až po physique mužů i žen.

Pawel Filleborn je jedním z vůdčích funkcionářů IFBB, kteří určují mezinárodní trendy rozhodování a pravidel a jeho vědomosti jsou neocenitelné pro všechny rozhodčí, stejně tak pro všechny závodníky s mezinárodními ambicemi a jejich trenéry. Účast na semináři je zdarma, jedinou podmínkou je zaslat nejpozději do čtvrtka 5. června 2014 potvrzení své účasti na e-mailovou adresu sekretariat@skfcr.cz.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty