Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soustředění talentované mládeže SKFČR 2014 proběhne na konci srpna

Článek vydán 20. 08. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2541

Svaz kulturistiky a fitness ČR bude i v letošním roce pokračovat v systematickém vzdělávání talentovaných závodníků mládežnických kategorií a práci s nimi, a tak se opět jako v letech 2010, 2011, 2012 a 2013 uskuteční již tradičně poslední prodloužený víkend letošních prázdnin čtyřdenní soustředění talentované mládeže SKFČR pro závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií.

Díky podpoře mladých závodníků SKFČR firmou Nutrend se soustředění uskuteční ve stejném rozsahu jako v loňských letech ve dnech 28. - 31. srpna v luxusních prostorách čtyřhvězdičkového wellness hotelového komplexu Lužan na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska v Rumburku.

Komisi mládeže SKFČR se tak podařilo pro všechny účastníky zajistit v prostorách jedné budovy:

  • ubytování v luxusních hotelových prostorách na 4 dny s možností využití wellness, sauny, bowlingu atd.
  • neomezený přístup do nově vybavené posilovny Fitness centrum Lužan (kterou v tuto chvíli vede reprezentant ČR Zdeněk Razák)
  • stravování v rámci zásad kulturistické výživy v krásné restauraci
  • kompletní sortiment doplňkové výživy nejvyšší kvality od firmy Nutrend po celou dobu soustředění (Amino BCAA Mega Strong, Whey Core 100, Compress B. I. G., Creatine Ethyl Ester, Compress Carnibooster 3000, Fat Direct a Vitamín C se šípky)
  • dárky do přípravy všem účastníkům soustředění od firmy Nutrend (Compress Caliber Pump, Amino BCAA Mega Strong a proteinové tyčinky)
  • bohatý program plný přednášek, seminářů, tvrdých tréninků pod vedením trenérů mládeže, detailní nácvik pózování, kolektivní hry, seminář známých osobností vrcholové kulturistiky atd.
  • seminář MILANA ŠÁDKA a JAKUBA ŠUBRTA

Toto vše je pro každého z účastníků ZDARMA. Máte zájem o účast na soustředění? V tuto chvíli po potvrzení účasti přímo oslovených závodníků zbývají na soustředění poslední 2 volná místa! Pokud jste se na jarním mistrovství ČR v kategorii dorostenců a juniorů umístili ve finále a máte aktivní chuť dozvědět se nové informace, předseda komise mládeže Ing. Lukáš Roubík vyzývá všechny závodníky, aby se mu přihlásili na e-mail lukas.roubik@skfcr.cz nejpozději do neděle 24. srpna.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty