Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Chystáte se závodit? Přijďte
na seminář o soutěžní přípravě!

Článek vydán 10. 09. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3528

Podzimní soutěžní sezóna je za rohem a v jejím rámci se už tradičně konají i soutěže kondiční, což jsou soutěže určené především (i když ne výhradně) pro začínající závodníky, kteří si chtějí start - ať už v kulturistice, physique, bodyfitness, či bikiny fitness - vyzkoušet úplně poprvé. Pro všechny zájemce, kteří se na letošní soutěže chystají nebo kteří uvažují o soutěžních startech třeba až pro příští jaro, připravil Svaz kulturistiky a fitness České republiky (SKFČR) předsoutěžní seminář, který se bude konat v sobotu 20. září v Praze.

Seminářem bude provázet předseda Komise vrcholového sportu SKFČR a dlouholetý reprezentant Vjačeslav Vinogradov a předseda SKFČR Martin Jebas. Těšit se můžete ale i na další hosty!

Hlavními tématy semináře bude finální příprava závodníka před soutěží. Do startu kondičních klání zbývají přibližně dva měsíce, na semináři tedy podrobně zazní, jak by toto období mělo vypadat ať už z pohledu tréninku, jídelníčku i suplementace, nebudou chybět popisy postupů konečné finální přípravy několik dní před soutěží, informace o tom, co dělat mezi jednotlivými soutěžemi, jaké a kde sehnat soutěžní plavky, jak používat soutěžní barvy, ale i jak probíhá samotná soutěž, co Vás čeká v jejím zákulisí, co potřebujete mít s sebou… prostě všechny informace k tomu, aby Vás ve zbývajících dvou měsících nic nezaskočilo. Samozřejmostí jsou základní informace o pózování včetně praktických ukázek. Nad rámec toho, pokud ve své přihlášce na seminář uvedete, jaká jiná témata či odpovědi na jaké otázky by Vás zajímaly, vynasnažíme se je zařadit do programu a v případě, že to bude vhodné, i s pozváním dalších přednášejících, kterým dané téma bude co nejbližší.

Jak již bylo zmíněno, seminář se bude konat v sobotu 20. září v Praze, a to od 11:00. Předpokládaný konec je v 15:00 (může se ale tím či oním směrem změnit). Konkrétní místo konání bude upřesněno až podle počtu přihlášených zájemců - předpokladem je ale buď Praha 3, nebo Praha 10. Vstup na seminář je samozřejmě zdarma, navíc se všichni mohou těšit na drobné dárky od společnosti Nutrend, partnera SKFČR. Jedinou podmínkou účasti na semináři je zaslat včas přihlášku, a to formou e-mailu na adresu sekretariat@skfcr.cz nejpozději do středy 17. září. Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty