Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Jaký bude předsoutěžní
seminář SKFČR o tomto víkendu?

Článek vydán 18. 09. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 4208

V sobotu 20. září 2014 se v Praze koná předsoutěžní seminář určený především (avšak ne výhradně) pro začínající závodníky. Seminář proběhne od 11:00 v konferenčním sálu hotelu Dorint (Vinohradská 157a, Praha 3, stanice metra A - Želivského).

Zájem o seminář ze strany účastníků překonal všechna očekávání, v tento okamžik je přihlášeno více než 100 sportovců, kteří do včerejší půlnoci zaslali v souladu s informacemi v úvodním článku svoji přihlášku.

Nebývalému zájmu o účast na semináři jsme přizpůsobili i jeho průběh, ve kterém v jedné části proběhnou veškeré teoretické přednášky, po jejich skončení se pak účastníci rozdělí do skupin podle toho, jaká soutěžní disciplína je zajímá nejvíce, kdy každou skupinku povede jiný přednášející.

V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

  • Ludmila Čížová (rozhodčí SKFČR, trenérka, bývalá reprezentantka v kulturistice) - příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  • Vladimír Pajič (rozhodčí SKFČR, státní trenér juniorů a masters) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  • Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí atd.

  • Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.

Jednotlivé skupinky v praktické části povedou:

  • kulturistika mužů (vč. klasické) a physique žen: Vjačeslav Vinogradov a Jakub Prchal (vícenásobný mistr ČR v kulturistice dorostu a juniorů)

  • physique mužů - Štěpán Ginzel (reprezentant ČR ve physique mužů)

  • bodyfitness - Michaela Růžičková (mistryně republiky a reprezentantka ČR v bodyfitness)

  • bikiny fitness - Adenike Endtová (mistryně republiky a reprezentantka ČR v bikiny fitness)

Jak již bylo zmíněno v úvodním článku, vstup na seminář je samozřejmě zdarma. Jedinou podmínkou účasti na semináři je zaslat přihlášku, a to formou e-mailu na adresu sekretariat@skfcr.cz - a i přesto, že termín pro zaslání přihlášek byl do středy 17. září, chcete-li se zúčastnit a zatím mezi přihlášenými nejste, určitě můžete poslat přihlášku ještě nyní. Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty