Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Jaký byl předsoutěžní
seminář SKFČR?

Článek vydán 20. 09. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3518

Téměř 120 účastníků přišlo na předsoutěžní seminář, který proběhl dnes v kongresovém sále pražského hotelu Dorint a jehož pořadatelem byl Svaz kulturistiky a fitness České republiky.

Seminář zahájil hodinu před polednem předseda svazu Martin Jebas, po kterém převzal slovo Vladimír Pajič, státní trenér juniorů a masters, doplňovaný Vjačeslavem Vinogradovem, předsedou Komise vrcholového sportu SKFČR s dlouholetým reprezentantem. Oba přednášející se věnovali soutěžní přípravě kategorií kulturistiky, klasické kulturistiky a physique mužů. Poté přišla řada na téma soutěžní přípravy ženských kategorií bikiny fitness, bodyfitnesss a physique, kterým provázela bývalá reprezentantka v kulturistice a současná úspěšná trenérka a rozhodčí Ludmila Čížová. Už v průběhu přednášek - a také po jejich skončení - se dostalo i na řadu otázek přítomných.

Po krátké přestávce převzal slovo Martin Jebas, který přítomné seznámil se všemi „administrativními“ náležitostmi soutěžních startů, probral ale i základní důležitá pravidla soutěží a podrobně zmínil vše, co čeká závodníky na soutěži ještě před tím, než vstoupí se svojí kategorií na pódium. Na následnou tématiku rozhodování a rozhodčích plynule navázal Vjačeslav Vinogradov, který popsal soutěže z pohledu hlavního rozhodčího a zaměřil se na vše, co závodníky potká přímo na soutěžním pódiu.

Poté se všichni přítomní rozdělili do čtyř skupin podle svého zaměření. Skupinu největší, totiž bikiny fitness, vedla reprezentantka ČR v bikiny fitness Adenike Endtová, skupinu se zaměřením na ženské bodyfitness reprezentantka v této disciplíně Michaela Růžičková, physique mužům se věnoval další z reprezentantů Štěpán Ginzel a skupině kulturistů a klasických kulturistů Vjačeslav Vinogradov a vícenásobný dorostenecký mistr republiky Jakub Prchal.

Seminář proběhl v krásných prostorách hotelu Dorint, na všechny přítomné čekaly proteinové tyčinky, nápoje i drobné vzorky na ochutnání od společnosti Nutrend, každý si také odnesl Ročenku kulturistiky a fitness 2012 - 2013. Na akci byla přítomna i kamera internetového magazínu Ronnie.cz, kde v nejbližší době naleznete sestříhaný videozáznam. Nyní nezbývá než doufat, že podobně hojná účast bude i na podzimních pohárových a kondičních soutěžích!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty