Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Z činnosti Disciplinární komise SKFČR
v roce 2014

Článek vydán 01. 01. 2014 - Odborné komise - zhlédnutí: 5601

Disciplinární komise Svazu kulturistiky a fitness České republiky má za úkol řešit možná provinění členů SKFČR proti stanovám, směrnicím a ostatním předpisům upravující práva a povinnosti členů.

Jiné roky: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
V roce 2014 Disciplinární komise řešila tyto případy:
  • Michal Trykar (*1974) – Dopingová kontrola dne 4. května 2014 na soutěži Mistrovství Čech mužů a žen v Kutné Hoře zjistila sportovci pozitivní dopingový nález, za který byl s ohledem na vyšší počet nalezených látek udělen zákaz činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován. Všichni ostatní sportovci, kteří na stejné soutěži absolvovali dopingové testy, měli nálezy negativní.

  • Kamil Kulka (*1974) – Dopingová kontrola dne 10. května 2014 na soutěži Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v Praze zjistila sportovci pozitivní dopingový nález, za který byl s ohledem na vyšší počet nalezených látek udělen zákaz činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován. Všichni ostatní sportovci, kteří na stejné soutěži absolvovali dopingové testy, měli nálezy negativní.

  • Robert Smutný (*1972) – Sportovec v minulosti startoval na neschválených soutěžích. Na základě jeho žádosti a vlastnoručně podepsaného čestného prohlášení (s doslovným uvedením možného doživotního trestu při dalším startu na neschválené soutěži) ze dne 24. 4. 2014 byl přijat zpět do SKFČR. S ohledem na následující další start sportovce na neschválené soutěži byl udělen doživotní zákaz činnosti.

  • Julie Wohaková (*1980) – Sportovkyně bez vědomí a schválení SKFČR přestoupila do německé federace kulturistiky, kvůli čemuž ji byl udělen doživotní zákaz činnosti v SKFČR.

  • Martin Kasal (*1975) – Dne 29. 11. 2014 sportovec odmítl dopingovou kontrolu při soutěži v kondiční kulturistice Golem Classic v Kutné Hoře, za což mu byl udělen trest zákazu činnosti na 2 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na soutěži zpětně anulován.

  • Lukáš Vrátný (*1987) – Dne 29. 11. 2014 se sportovec nedostavil k odběru vzorku pro dopingovou kontrolu při soutěži v kondiční kulturistice Golem Classic v Kutné Hoře, za což mu byl udělen trest zákazu činnosti na 2 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován.

  • Veronika Javorská (*1978) – Dopingová kontrola dne 25. října 2014 na soutěži Grand Prix PEPA Opava zjistila sportovkyni pozitivní dopingový nález, za který byl udělen zákaz činnosti na 2 roky a 4 měsíce. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovkyně na dané soutěži zpětně anulován. Všichni ostatní sportovci, kteří na stejné soutěži absolvovali dopingové testy, měli nálezy negativní.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty