Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nejzdatnější mládež a střední škola 2015
- úvodní informace

Článek vydán 20. 01. 2015 - Střední školy - zhlédnutí: 3232

V druhé polovině ledna letošního roku byli osloveni ředitelé nebo učitelé tělesné výchovy na všech středních školách v České republice s nabídkou účasti jejich školy v seriálu soutěží Nejzdatnější mládež a střední škola 2015. Níže najdete o tomto klání (letos se koná již 12. ročník) podrobné informace. Ohlédnutí za 9. ročníkem najdete např. v tomto článku, ohlédnutí za předloňským 10. ročníkem v tomto článku, loňský ročník pak v článku tomto.


Ohlédnutí za soutěžemi v Ročence kulturistiky a fitness 2012-2013:

Soutěž je koncipována tak, aby srovnala všestranné silové, rychlostní, vytrvalostní a dovednostní schopnosti v soutěži jednotlivců i týmů dívek a chlapců. Obecný model této soutěže je uspořádán do oblastních internetových kol s následným mistrovstvím České republiky, na kterém se utkají nejlepší školy o hodnotné ceny. Úvodní internetové kolo probíhá individuálně na každé škole, kdy se (např. v rámci hodin tělesné výchovy, ve sportovních dnech apod.) utkají studenti (ať už vybraní, nebo všichni) v předem určených disciplínách. Ty jsou následně vyhodnoceny dle pravidel uvedených v propozicích a škola sestaví týmy z nejlepších soutěžících (dívčí a chlapecký tým, popř. jen jeden vybraný, buď dívčí, nebo chlapecký), výsledky pak zašle na připraveném formuláři k dalšímu vyhodnocení. Na základě zaslaných výsledků internetových kol vybere SKFČR nejlepší školy a jejich týmy pozve na navazující mistrovství České republiky. To se bude konat plně v organizaci SKFČR.

Níže najdete ke stažení všechny úvodní dokumenty:

V případě, že byste měli k soutěžím jakékoliv otázky, můžete kontaktovat předsedu Komise škol Luboše Koumala (tel.: 605 705 422, e-mail: lubos.koumal@skfcr.cz).

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty