Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soutěže pro jaro 2015
- termíny a místa konání

Článek vydán 21. 01. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 4737

Po zveřejnění předběžných termínů jarních mistrovských a také pohárových soutěží jsme dnes do kalendáře soutěží doplnili i místa konání pro jednotlivá klání. Níže najdete podrobné informace.

Mistrovství Čech mužů a žen se bude konat v Děčíně. Pořádajícím oddílem bude Tom's Gym Děčín, ředitelem soutěže Tomáš Trojan. Klání proběhne v sobotu 2. května. O den později, v neděli 3. května, se bude konat Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen, a to v Ostravě. Pořadatelem bude oddíl SK Radoch Ostrava, ředitelem soutěže Tomáš Dluhoš.

Mistrovství České republiky mužů (v kulturistice mužů a masters mužů) proběhne následující víkend, tzn. v sobotu 9. května v Blansku, pořadatelem soutěže je Oddíl kulturistiky ASK Blansko a ředitelem klání Zdeněk Šaman.

Následující den, tedy v neděli 10. května, proběhne v Kutné Hoře Mistrovství České republiky mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů. Pořadatelem soutěže je oddíl Golem’s Gym Kutná Hora Petra Richtára a Pavla Chámy.

Následuje víkend, kdy proběhnou soutěže mistrovství Evropy, týden poté se budou konat pohárové soutěže BFC Cup a druhá soutěž (pravděpodobně pro kategorie physique mužů a bikiny fitness žen) spojená s nominačním závodem fitness dětí. K těmto dvěma kláním zveřejníme informace v nejbližších týdnech.

Mistrovství Čech dorostu a juniorů se bude konat v sobotu 30. května v Hrádku nad Nisou, pořadatelem je oddíl SKK Hrádek nad Nisou s ředitelem soutěže Jaroslavem Poláčkem. O den později, v neděli 31. května, proběhne Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů, a to ve Frenštátu pod Radhoštěm, ředitelem soutěže je Martin Šrubař.

Jarní soutěžní sezónu uzavře víkend 6. až 7. června, ve kterém v sobotu proběhne v Čelákovicích Mistrovství České republiky ve fitness + pohárová soutěž ve physique mužů a bikiny fitness žen (pořadatelem je Silence Fitness s ředitelem soutěže Miroslavem Tichým) a v neděli v Rokycanech Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, pořadatelem soutěže je VelkéSvaly.cz a FavoritFitnessClub s ředitelem soutěže Martinem Čadou.

Kompletní rozpis termínů najdete v kalendáři soutěží, předběžné informace o vypsaných kategoriích v tomto článku.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty