Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

EVLS Prague Pro 2015
- úvodní informace

Článek vydán 22. 01. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3545

[Tisková zpráva, Praha, 19. ledna 2015] Nejlepší světoví kulturisté a bikini se opět sejdou na největší evropské profesionální show v holešovické Tipsport areně. O prestižní titul v kategoriích Pro Men’s Open, Pro Men’s 212 a Pro Bikini se utkají v sobotu 3. října v Praze ti nejlepší z nejlepších.

„Bude to již čtvrtý ročník soutěže, která se nesmazatelně zapsala do myslí sportovců i fanoušků. Věřím, že to není jen výší prize money (180 000 USD), ale také precizní organizací, perfektními podmínkami pro závodníky a zapálením ve spojení s profesionálním přístupem našeho týmu. Klíčová je ale také podpora prezidenta a dalších představitelů IFBB Pro League, sponzorů, médií a v neposlední řadě i přístupem samotných fanoušků a sportovců,“ řekl Robert Speychal, organizátor soutěže a výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha. „Stejně jako v minulých letech chceme fanouškům do Prahy přivézt špičku profesionální kulturistiky doplněnou o ladnost a krásu závodnic v kategorii bikini. Připravujeme největší kulturistickou show v Evropě tohoto roku a troufnu si říct, že i celé historie,“ dodal Speychal.

EVLS Prague Pro se opět bude moci pochlubit vedle vrcholné světové soutěže bohatým doprovodným programem v čele s výstavou Fitness EXPO, která nabídne partnerům, sponzorům a vystavovatelům příležitost představit a nabídnout fanouškům celé spektrum produktů a služeb včetně největších novinek, které na trhu jsou nebo teprve budou k dostání. Nebude chybět ani akce Meet & Greet, která se při své premiéře v roce 2014 setkala s velkým ohlasem. Držitelé vstupenek na sobotní event se tak setkají se všemi, kteří poté stanou na soutěžní stage v Tipsport areně, už den předem, tedy v pátek 2. října. Lákadlem pak budou také semináře s hvězdami kulturistického nebe, které do programu události, jakou EVLS Prague Pro 2015 je, neodmyslitelně patří.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty