Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Chystáte se závodit? Přijďte
na seminář o soutěžní přípravě!

Článek vydán 26. 01. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 4113

Pamatujete na podzimní předsoutěžní seminář v Praze? Setkal se s velkým ohlasem a zúčastnilo se ho téměř 120 účastníků! A protože se blíží soutěžní sezóna jarní, nachystali jsme seminář nový! Ten se bude konat v sobotu 7. února v Olomouci.

Seminářem budou provázet předseda Komise vrcholového sportu SKFČR a dlouholetý reprezentant Vjačeslav Vinogradov, reprezentantka v bodyfitness Michaela Růžičková, reprezentant ve fitness a předseda Komise škol Luboš Koumal a také předseda SKFČR Martin Jebas. Těšit se můžete ale i na další hosty!

Hlavními tématy semináře bude finální příprava závodníka před soutěží. Do startu jarních klání zbývají tři až čtyři měsíce, na semináři tedy podrobně zazní, jak by toto období mělo vypadat ať už z pohledu tréninku, jídelníčku i suplementace, nebudou chybět popisy postupů konečné finální přípravy několik dní před soutěží, informace o tom, co dělat mezi jednotlivými soutěžemi, jaké a kde sehnat soutěžní plavky, jak používat soutěžní barvy, ale i jak probíhá samotná soutěž, co Vás čeká v jejím zákulisí, co potřebujete mít s sebou… prostě všechny informace k tomu, aby Vás ve zbývajících měsících nic nezaskočilo. Samozřejmostí jsou základní informace o pózování včetně praktických ukázek. Nad rámec toho, pokud ve své přihlášce na seminář uvedete, jaká jiná témata či odpovědi na jaké otázky by Vás zajímaly, vynasnažíme se je zařadit do programu a v případě, že to bude vhodné, i s pozváním dalších přednášejících, kterým dané téma bude co nejbližší.

Doplněno (4. února 2015): Předsoutěžní seminář v Olomouci je již plně obsazen! K dnešnímu dni je přihlášeno na seminář více než 100 účastníků, čímž je zcela zaplněna jeho kapacita. Další účastníci se tedy již bohužel nemohou hlásit.

Seminář se bude konat v sobotu 7. února v moderních přednáškových prostorech společnosti Nutrend v Olomouci (mapa zde), a to od 12:00. Předpokládaný konec je v 16:00 (může se ale tím či oním směrem změnit). Vstup na seminář je samozřejmě zdarma. Jedinou podmínkou účasti na semináři je zaslat včas přihlášku, a to formou e-mailu na adresu sekretariat@skfcr.cz nejpozději do středy 4. února. Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty