Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Jiří Schäfer a Bohuslav Mládek
získali diplomy trenérů I. třídy

Článek vydán 27. 01. 2015 - Trenéři - zhlédnutí: 6307

Ve středu 14. ledna 2015 proběhlo na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (FTVS UK) slavnostní předání diplomů úspěšným absolventům dvouletého studia Trenérské školy I. třídy se zaměřením na kulturistiku a fitness. Prvními ze studentů, kteří nastoupili ve školním roce 2012/2013 a kteří náročné studium úspěšně dokončili, byli Jiří Schäfer a Bohuslav Mládek.

Trenérská škola I. třídy je dvouletým prestižním studiem, které zajišťuje FTVS UK ve spolupráci s jednotlivými národními sportovními svazy, v našem případě se Svazem kulturistiky a fitness České republiky. Absolvování Trenérské školy I. třídy znamená dosažení nejvyššího možného vzdělání v našem oboru (více informací o studiu najdete na této stránce).

Svaz kulturistiky a fitness České republiky i tímto způsobem oběma absolventům gratuluje a přeje mnoho úspěchů v profesním i soukromém životě!


Jiří Schäfer

Jiří Schäfer s kulturistikou začínal v roce 1985 v Tělovýchovné jednotě Sandow Mariánské Lázně, kde získal první soutěžní zkušenosti (1992 - 1994) s dílčími úspěchy (2. místo na mistrovství Čech 1994). V roce 2010 absolvoval trenérskou školu Petra Stacha, kde také následně po dobu dvou let působil jako lektor. V současné době je osobním trenérem a poradcem pro sportovní výživu ve vlastní firmě Fitkouč, s. r. o. - www.fitkouc.cz. Součástí jeho práce je mimo jiné lektorská činnost, praxe a doškolování studentů trenérských kurzů a osobních trenérů.

Po celý život se aktivně věnuje sportu. Po dlouhé době se v letech 2012 a 2013 vrátil na kulturistická soutěžní prkna, je mistrem České republiky v kulturistice mužů do 90 kg z let 2012 a 2013, současně absolutním mistrem České republiky v kategorii masters z let 2012 a 2013. V roce roce 2013 se stal vicemistrem Evropy v klasické kulturistice masters.

Jiří Schäfer
www.fitkouc.cz
• e-mail: jiri.schafer@fitkouc.cz
• tel.: 603 223 248


Bohuslav Mládek

Bohuslav Mládek se v letech 1975 - 1979 závodně věnoval kulturistice v kategorii nad 179 cm (získal 2. a dvakrát 3. místo na mistrovství Československa, navíc se jako člen širší reprezentace 3 roky účastnil závodů v Polsku a Rakousku). Koncem sedmdesátých let pod svazem kulturistiky ČSSR absolvoval III. a později II. trenérskou třídu a působil ve Startu Praha. Jeho svěřenkyně Irena Bílá získala 2x titul mistryně Československa, spolu s ní pak koncem osmdesátých let úspěšně závodil a propagoval kulturistiku párů. Též působil na menších soutěžích jako rozhodčí.

V letech 1992 - 2002 Bohuslav Mládek provozoval sportovní víceúčelový areál v Letňanech na Praze 9 a dále postupně vlastnil několik fitness center (ve Kbelích, Letňanech, Čakovicích a v současnosti znovu v Letňanech - www.fitnessmladek.cz).

Bohuslav Mládek
www.fitnessmladek.cz
• e-mail: mail@fitnessmladek.cz
• tel.: 603 216 298


Bohuslav Mládek a Jiří Schäfer

Jiří Schäfer

Bohuslav Mládek při přebírání diplomu

PhDr. Petr Šťastný, PhD., Jiří Schäfer, Bohuslav Mládek a Vjačeslav Vinogradov
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty