Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Jaký bude předsoutěžní seminář
SKFČR o tomto víkendu?

Článek vydán 05. 02. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3103

V sobotu 7. února 2015 se v Olomouci koná předsoutěžní seminář určený především (avšak ne výhradně) pro závodníky chystající se na jarní soutěže. Seminář proběhne od 12:00 v konferenčních prostorech společnosti Nutrend (Železniční 604, Olomouc-Chválkovice, mapa zde).

Na seminář je přihlášeno více jak 100 účastníků, čímž se zcela zaplnila jeho kapacita a další přihlášky tak již nelze posílat.

Seminář bude probíhat podobně jako jeho podzimní předchůdce, bude rozdělen na teoretickou přednáškovou část a následnou praktickou/diskusní část, kdy se účastníci rozdělí do skupin dle disciplíny, v níž chtějí na soutěži startovat. Každou skupinku povede jiný přednášející.

V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

  • Michaela Růžičková (mistryně republiky a reprezentantka ČR v bodyfitness, účastnice Arnold Classic) - příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  • Luboš Koumal (reprezentant ČR ve fitness a v klasické kulturistice, rozhodčí SKFČR, mezinárodní rozhodčí IFBB) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  • Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí atd.

  • Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.

Jednotlivé skupinky v praktické části povedou:

  • kulturistika mužů (vč. klasické) a physique žen - Vjačeslav Vinogradov a Luboš Koumal

  • bodyfitness - Michaela Růžičková

  • physique mužů - Filip Šteflovič (juniorský mistr republiky, reprezentant ČR ve physique mužů, momentálně v přípravě na Arnold Classic Amateur)

  • bikiny fitness - Marie Mikšová (dlouholetá reprezentantka, účastnice mistrovství světa i Arnold Classic, trenérka)

Seminář začíná od 12:00, budova bude otevřena od 11:45, tzn. není vhodné přicházet s výraznějším náskokem. Parkování na přilehlém parkovišti bezproblémové. Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty