Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Olympia Amateur Europe 2015
- tisková zpráva

Článek vydán 13. 02. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 4557

[Tisková zpráva] Praha, 12. února – Velkolepý festival kulturistiky a fitness se uskuteční 2. a 3. října v pražské Tipsport areně. Olympia Amateur Europe se bude konat společně s největší evropskou profesionální show EVLS Prague Pro. Amatérští sportovci budou soupeřit v pěti hlavních kategoriích o pět profesionálních karet pro celkové vítěze.

Nejlepší sportovci Evropy v kategoriích men´s bodybuilding, men´s physique, women´s bodyfitness, women´s fitness a women´s bikini se představí na Olympia Amateur Europe 2015 v Praze,“ oznámil Dr. Rafael Santonja, prezident IFBB. Podkategorie rozdělené dle výšky a váhy budou představeny na konci března.

„IFBB, stejně jako Robin Chang a American Media, je ze spojení EVLS Prague Pro 2015 a druhého ročníku Olympia Amateur Europe v Praze nadšená. Pro všechny národní federace, sportovce i delegáty z Evropy je to skvělá příležitost zúčastnit se jedné z nejatraktivnějších podzimních událostí v kalendáři IFBB v úžasné areně, která je navíc pořádaná zkušeným týmem Sportovního holdingu Praha,“ dodal prezident IFBB.

"Je to jako splněný sen každého promotéra, závodníka, fanouška či sponzora, být součástí takové sportovní události. Ve spolupráci a za významné podpory IFBB a držitele licencí Mr. Olympia, společnosti American Media, se zrodil opravdu jedinečný sportovní svátek,“ řekl Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha, pořadatel soutěže.

Součástí prvních dvou ročníků EVLS Prague Pro v roce 2012 a 2013 byla kategorie Olympia Amateur Bikini. Loni se na samostatné Olympia Amateur Europe soutěžilo v pěti kategoriích rozdělených do 13 podkategorií dle výšky a váhy a ve hře bylo 5 profesionálních karet. „Poprvé v historii se konala amatérská Olympie v tak velkém měřítku. Na soutěž v Praze pak navázaly Olympie Amateur v Africe, Rusku a Jižní Americe,“ dodal Speychal.

Další informace o soutěži najdete na www.olympiaamateur.com.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty