Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Zahraniční soutěže v roce 2015

Článek vydán 21. 09. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 10008


Tento článek je v průběhu roku postupně doplňován.
- 21. 09. - doplněny propozice Hungarian Fitness & Bikini Fitness World Cup
- 06. 08. - doplněny propozice Arnold Classic Europe
- 01. 07. - doplněny propozice Olympia Amateur Europe
- 02. 04. - doplněny propozice Olympia Amateur Spain
- 31. 03. - doplněny propozice Mozolani Classic 5
- 18. 03. - doplněny propozice Malta Bodybuilding and Fitness International Grand Prix
- 16. 03. - doplněny propozice BioTech USA - FitBalance IFBB International Cup
- 02. 03. - doplněny propozice International Austrian Championship 2015


Na stránce s kalendářem soutěží najdete celou řadu mezinárodních soutěží v bližších či vzdálenějších evropských státech, které se konají v průběhu roku 2015 a kterých se mohou zúčastnit závodníci SKFČR. Tento seznam je postupně doplňován. V případě, že byste měli jako závodníci zájem o start na některé z uvedených zahraničních soutěží, níže najdete potřebné informace. Ty se vztahují pro všechny mezinárodní soutěže s výjimkou všech mistrovství Evropy a mistrovství světa (informace k těmto nejvýznamnějším kláním najdete v sekci Reprezentace).

Jak se na mezinárodní soutěže přihlásit?

Stejně jako v minulých letech i letos platí, že v případě Vašeho zájmu o účast na jakékoliv zahraniční soutěži je bezpodmínečně nutné zaslat žádost o start na e-mailovou adresu sekretariat@skfcr.cz (sekretariát v Praze). Z mezinárodních pravidel a dohod vyplývá, že na zahraniční soutěže nemohou podávat přihlášky jednotlivci, může Vás přihlásit pouze národní federace IFBB (tzn. SKFČR).

Velmi důležitý je také postup v případě, že se na soutěž přihlásíte a z jakéhokoliv důvodu nakonec startovat nebudete. Ve všech případech je vždy nezbytné informovat svazový sekretariát, který zkontaktuje pořadatele i jeho národní federaci a z účasti Vás omluví. V minulých letech se několikrát stalo, že někteří čeští závodníci, kteří se na zahraniční soutěž přihlásili, nakonec bez omluvy nepřijeli a pořadatel jim následně zakázal účast na soutěži pro další roky! S tím byly spojené i další komplikace pro SKFČR. Proto, prosíme, vždy v případě, že dojde k jakékoliv změně, informujte nás.

Povolí svaz start na jakékoliv zahraniční soutěži IFBB?

Pokud se termín zahraniční soutěže nekryje s termínem žádné soutěže v České republice, pak je téměř naprostá jistota, že Vám start na mezinárodní soutěži bude povolen (plus v některých případech bude českým svazem u pořadatele navíc zdarma zajištěno ubytování, v některých případech i hrazena doprava a podobně).

Pokud se termín zahraniční soutěže kryje s termínem soutěže v České republice, kde jsou vypsány kategorie, o kterých Vy uvažujete, budou zahraniční výjezdy povolovány spíše výjimečně.

Co když to tak neudělám?

Při nedodržení výše uvedeného postupu Vám pořadatel v naprosté většině případů neumožní účast. V případě, že Vám účast umožní a SKFČR bude informována o Vaší účasti zpětně, hrozí reálné riziko disciplinárního řízení a zákazu sportovní činnosti. Proto, prosíme, výše uvedený postup ve všech případech a bez výjimek respektujte.

Soutěže pro rok 2015

Průběžně doplňovaný přehled soutěží najdete na adrese www.skfcr.cz/kalendar. Níže jsou (či budou) k nahlédnutí propozice jednotlivých soutěží (průběžně doplňováno).

Upřesnění k některým soutěžím

  • Olympia Amateur Europe - od 2. do 3. října 2015 se v Praze koná prestižní mezinárodní soutěž Olympia Amateur Europe. Přihlášky na tuto soutěž je možné podávat pouze prostřednictvím sekretariátu SKFČR a to nejpozději do neděle 20. září 2015.

  • Arnold Classic Europe - k soutěži proběhne nominační sraz. Informace zde.

Závěrem

Myslete též, prosíme, na to, že přihlášky je potřeba zasílat s dostatečným náskokem, tzn. nenechávejte zařizování přihlášek až na poslední chvíli, kontaktujte sekretariát hned v okamžiku, kdy se pro účast rozhodnete. Mimo jiné tím umožníte snazší koordinaci pro případný svazem organizovaný společný výjezd více závodníků pro uspoření Vašich nákladů.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty