Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Semináře rozhodčích 2015

Článek vydán 25. 08. 2015 - Rozhodčí - zhlédnutí: 3583

V minulém roce se uskutečnily dva semináře rozhodčích, jeden tradiční v Brně, druhý pak pod vedením předsedy komise rozhodčích evropské federace EBFF Pawla Filleborna v Praze. V letošním roce jsou prozatím naplánovány také semináře dva, oba však v klasickém formátu s tím, že jeden bude na konci března a druhý před podzimní soutěžní sezónou v září.

Seminář rozhodčích - září 2015

Druhý z letošních seminářů rozhodčích se bude konat v neděli 6. září od 11:00 v Praze (Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1 - mapa zde, informace o parkování níže). Ve stejný den odpoledne se na stejném místě koná také předsoutěžní seminář pro závodníky.

Prosíme všechny rozhodčí, kteří se semináře zúčastní, aby nejpozději do čtvrtka 3. září 2015 potvrdili svoji účast a to na e-mailovou adresu uvedenou v závěru této zprávy. Případné omluvy účasti, prosím, oznamte stejným způsobem. Společně se zasláním uvedeného e-mailu uveďte, zda-li máte zájem o rozhodování na podzimních soutěžích letošní sezóny a to včetně návrhu konkrétních soutěží (kalendář soutěží zde).

Předpokládaný program semináře:

 • (10:45) prezentace,
 • (11:00) zahájení,
 • informace o seminářích rozhodčích a účasti na nich,
 • zhodnocení soutěží sezóny jaro 2015,
 • nové pózování v bikiny fitness a physique mužů,
 • hodnocení kategorií bikiny fitness a physique mužů,
 • mezinárodní styl rozhodování na soutěžích - zhodnocení a budoucnost,
 • podzimní soutěže 2015,
 • závěr (předpokládán okolo 14:00).

V rámci semináře bude pro rozhodčí zajištěno drobné občerstvení.

Kontakt pro potvrzení účasti, pro případné dotazy či omluvy z účasti:

Martin Louda
- e-mail: martin.louda@skfcr.cz
- tel.: 604 767 664

Semináře by se měli zúčastnit všichni stávající rozhodčí, kteří chtějí rozhodovat na soutěžích na podzim 2015. Zúčastnit by se měli také noví žadatelé o rozhodcovskou licenci, kteří již zaslali žádost, ta byla schválena a kteří již absolvovali testpapery na některé ze soutěží. Ti v případě, že úspěšně absolvují písemný test, budou moci již na podzimních soutěžích 2015 rozhodovat. Účast žadatelů o rozhodcovskou licenci, kteří podali žádost, ta byla schválena, avšak kteří ještě neabsolvovali testpapery na některé ze soutěžích, není povinná, přesto je doporučená.

Informace o parkování: Místo konání Kino Perštýn bylo zvoleno s ohledem na celkovou vhodnost a rozlehlost prostor pro obě pořádané akce (seminář rozhodčích i seminář pro závodníky) a také na velmi nízké náklady na pronájem. Nicméně s ohledem na polohu přímo v centru města je zde parkování bez držení tzv. „modré karty“ komplikované. Doporučujeme tedy využít buď parkování v nedalekém obchodním centru Palladium na Náměstí republiky (mapa zde) nebo o parkování v okrajové části Prahy a dojetí prostřednictvím MHD (metro A - Můstek).


Seminář rozhodčích - březen 2015

První ze seminářů se bude konat v sobotu 28. března od 14:00 v Praze (Exe Iris Hotel****, Vladivostocká 2, Praha 10). Ve stejný den dopoledne se na stejném místě koná Valná hromada SKFČR, shodný termín byl zvolen s ohledem na úsporu nákladů všech zúčastněných.

Prosíme všechny rozhodčí, kteří se semináře zúčastní, aby nejpozději do středy 25. března 2015 potvrdili svoji účast a to na e-mailovou adresu uvedenou v závěru této zprávy. Případné omluvy účasti, prosím, oznamte stejným způsobem. Společně se zasláním uvedeného e-mailu uveďte, zda-li máte zájem o rozhodování na jarních soutěžích letošní sezóny a to včetně návrhu konkrétních soutěží (kalendář soutěží zde).

Předpokládaný program semináře:

 • (13:45) prezentace,
 • (14:00) zahájení,
 • informace o seminářích rozhodčích a účasti na nich,
 • zhodnocení soutěží sezóny 2014,
 • změny Pravidel a soutěžního řádu + nové pózování v bikiny fitness a physique mužů,
 • mezinárodní styl rozhodování na soutěžích
 • pravidla kategorií bikiny fitness,
 • pravidla kategorií physique,
 • pravidla ostatních kategorií,
 • nové pózování v kulturistice mužů na mezinárodních soutěžích,
 • písemný test (rozdílný pro nové a pro stávající rozhodčí) a jeho vyhodnocení,
 • závěr (předpokládán okolo 18:00).

Od letošního roku bude znovuzaveden roční poplatek pro rozhodčí a to ve výši 300 Kč (poplatek nemusí hradit rozhodčí, kteří v roce 2015 nechtějí na soutěžích rozhodovat). Každý z přítomných rozhodčích obdrží tištěný výtisk aktuálně platných pravidel a soutěžního řádu. V rámci semináře bude pro rozhodčí zajištěno drobné občerstvení.

Kontakt pro potvrzení účasti, pro případné dotazy či omluvy z účasti:

Martin Louda
- e-mail: martin.louda@skfcr.cz
- tel.: 604 767 664

Semináře by se měli zúčastnit všichni stávající rozhodčí, kteří chtějí rozhodovat na soutěžích v roce 2015. Zúčastnit by se měli také noví žadatelé o rozhodcovskou licenci, kteří již zaslali žádost, ta byla schválena a kteří již absolvovali testpapery na některé ze soutěží. Ti v případě, že úspěšně absolvují písemný test, budou moci již na jarních soutěžích 2015 rozhodovat. Účast žadatelů o rozhodcovskou licenci, kteří podali žádost, ta byla schválena, avšak kteří ještě neabsolvovali testpapery na některé ze soutěžích, není povinná, přesto je doporučená.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty