Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nejzdatnější mládež a střední
škola 2015 - výsledky internetového kola

Článek vydán 22. 04. 2015 - Střední školy - zhlédnutí: 3564

V období od 5. ledna do 27. února 2015 proběhlo internetové kolo mistrovské soutěže České republiky o nejzdatnější mládež a střední školu, kterého se zúčastnilo celkem 23 škol. Z došlých výsledků bylo vybráno 6 nejlepších škol, které byly pozvány na Mistrovství České republiky pro rok 2015, které se uskuteční dne 23. dubna 2015 v Brně (budova Základní školy, Labská 27).

Do soutěže se zapojilo 151 středoškoláků, z toho 97 chlapců a 54 dívek. Internetové kolo sestávalo ze šesti disciplín - bench-press, trojskok, sedy-lehy, shyby na hrazdě (chlapci) nebo šplh (dívky), hod medicinbalem a člunkový běh. V kategorii jednotlivců zvítězili studenti gymnázia z Boskovic - v kategorii dívek Tereza Šamšulová a v kategorii chlapců Ondřej Prudil. Také díky těmto dvěma prvenstvím se v kategorii školy (školy, které nasadily družstvo chlapců a družstvo dívek) na prvním místě umístilo Gymnázium Boskovice. Níže najdete souhrnné výsledky škol, podrobné tabulky s výkony a bodováním všech účastníků si pak můžete stáhnout ve formátu PDF zde: výsledky.

Internetové kolo - výsledky školy (účast družstva chlapců i dívek)