Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kurz: Jak provozovat
prosperující fitness centrum?

Článek vydán 22. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3373

Uvažujete o svém profesionálním zapojení do fitness a wellness služeb, aby Vaše služby byly kvalitní, ziskové, odrážely ty nejmodernější trendy a bavily Vás? Vedení, plánovité a zodpovědné řízení náročného provozu fitness centra je trochu něco jiného než pravidelný trénink v posilovně nebo závodění ve fitness, kulturistice či CrossFitu. Ve spolupráci se SKFČR Vám nabízíme premiéru specializovaného a certifikovaného pětidenního kurzu pod názvem Manažer fitness centra.

Oblasti managementu fitness centra, ale i provozu jakéhokoliv zařízení pro poskytování služeb ve fitness, wellness či ve výživové poradně se v kurzech, seminářích, a dokonce na vysokých školách (předmět Sportovní management) dosud věnovala jen okrajová pozornost. Kvalitní plánování, řízení a ekonomika těchto služeb však musí být nedílnou součástí jakéhokoliv úspěšného podnikání. Důkazem jsou fitness centra, posilovny a služby, které nejsou adekvátní společenské poptávce či moderním potřebám, jejich provoz je neekonomický, takže balancují na hranici ztrát a zisku, vystavují se správním postihům nebo jsou málo navštěvované zákazníky.

Proto jsme pro Vás ve spolupráci s těmi nejlepšími lektory, významnými sportovci i úspěšnými podnikateli a provozovateli fitness center v čele s Tomášem Burešem a Jiřím Borkovcem připravili intenzivní kurz Manažer fitness centra k získání certifikátu Manažer fitness centra, jehož absolvováním získáte know how od těch nejlepších v branži. S pořádáním kurzů máme 11leté zkušenosti! Spolu s přednášejícími věříme, že Vás téma, náplň, program kurzu a osobnosti lektorů zaujmou a že se již brzy uvidíme na otevření kurzu v Praze!

Ing. Ivan Mach, CSc.
odborný garant
Ing. Martin Jebas
předseda SKFČRGenerální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty